2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1932583 بازدید | 85363 پست
عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره. دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه. مثلا موز نم ...

چقدر سخت عزیزم.پسر من همه چیز میخوره منم مدنظرم لقمه هاییه که خودم آمادش کنم 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزیز دلم😍😍😍 از این ماه قسطمون میشه۷ تومن، دعا کنین کم نیاربم وارد شعب ابی طالب شدیم😂😂😂

خانمی خونه نو مبارک. ان شاءالله همیسه شاد باشین و پر رزق و روزی😍😍😍

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
خداروشكركه زودترخريدين عزيزم قبلا به خونه فكرم نميكردم اصلا توكل فاميل پدري فقط ما مستاجريم براهمين ...

انشالله به زودی با خبرای خوب بیای پیشمون😍😍😍

سلاااام خشکلا بالخره فصل مورد علاقه ی من اومد، عاااااشق پاییزم، 😍😍😍

خدای مهربون شکررررت، عاااالمه بوس😘😘😘

من دیروز:

یه عالمه کار خورد ریز انجام دادم، همه خونه رو جارو کشیدم، غروب خواهرام اومدن یکم پیشمون، خواهرم امسال قراره بره برای تدریس و بسیار خوشحال بود و از شادیش ما نیز خوشحالیم، اون یکی نیز برای خودش ماشین خریده بود دیروز ، اینچنین شد که  مجبورشان کردیم یه شب با همدیگه شریکی شام بعلبکی دعوتمون کنن😍😍😍.

مقاومت میکنن ولی میدونم که بالخره پیروز میشم😂

کتابخونه رو دیروز چیدم ، وسطشم یه گلدون پتوس اویزون گذاشتم ، دلربا شد😀

کلیات کار تموم شد، ظاهر خونه مرتب شد، موند جزییات

که ماشالله کم هم نیستن:

نصب تابلوها و قابها

نصب پرده ها

مرتب کردن وسایل کمد دیواری

مرتب کردن لباسا( میله نداره کمد باید بیاد تا بعد اون قسمت رو مرتب کنم)

مرتب کردن راه پله و جاکفشی

مرتب کردن تراس

شستشوی اساسی سرویس و حموم

مرتب کردن یخچال

مرتب گردن کشوی دستمالا و سفره ها

مرتب کردن دراور

مرتب کردن تخت

چیدن بوفه

چیدن کشوهای میز تلوزیون

فک میکنم خیلی طول بکشه تا همش انجام بشه

الان سرکارم .

عصر: هر چقد بتونم از کارهای بالا انجام میدم

با مامان و علی با کالسکه بریم اطراف خونه یه دوری بزنیم ببینم میتونم مهد پیدا کنم

دیشب که قسمت نشد زیارت بریم ببینم امشب میشه

یکمم برای خونه خرید دارم باید لیست بنویسم.

در حال حاضر بزرگترین دغدغه م پیدا کردن مهد خوب هست که به خونه هم نزدیک باشه، 

مامانم یه هفته س کمردرد شده ، باید زودتر مهد پیدا کنم تا بتونه بره خونه استراحت کنه، خونه ما هر چی تلاش میکنم کمتر اذیت بشه فایده نداره، بازم چون کار زیاده نمیشینه استراحت کنه، همش بلند میشه کمک میکنه. اگه بتونم زودتر مهد پیدا کنم خیلی خوب میشه، نگرانشم

یکمم انگیزه بدین یابرنامه برای کتابخونی من.خیلی دوس دارم قران روحفظ کنم ولی انگیزه ندارم تنبل شدم ...

پیشمون بمون وقتی فعالیت دیگران رو‌میبینی انگیزه میگیری تا شما هم فعالیتتو بیشتر کنی.

منم انشالله کارای خونه تموم بشه و ذهنم از دغدغه مهد خالی بشه، شروع میکنم. 

برنامه هام:

شروع مجدد زبانم

ادامه حفظم

ورزش ثابتم

یه رژیم به اندازه خوردن( گاهی غذا خوشمزس زیادی میخورم😂)

برنامه های رسیدگی به پوست و‌مو

برنامه تفریحات خانوادگی

و اگه لبتابم برگرده پیشم شزوع برنامه نویسیم

پیشمون بمون وقتی فعالیت دیگران رو‌میبینی انگیزه میگیری تا شما هم فعالیتتو بیشتر کنی. منم انشالله ...

من خیلی بی انگیزه شدم البته طب سنتی رفتم مزاجم تغییرکرده علت اصلیش اینه

دوس دارم بخابم.وی مدت توخودم باشم

انشالله به زودی با خبرای خوب بیای پیشمون😍😍😍 سلاااام خشکلا بالخره فصل مورد علاقه ی من اومد، عا ...

زهراجون موفق باشی.

ان شا... کارات زودتر تموم.میشه.

دیدی گفتم اول مهر میای میگی ،رفتیم خونمون و جابجا شدیم!

بسلامتی باشه.

برای مامان هم امروز سرراه از داروخانه یه بسته قرص منیزیم بگیر.یه دونه بخورن.خیلی موثره.عوارض هم نداره.

این نیز بگذرد...                                                       
2706