2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924386 بازدید | 85188 پست

راستی این چند روزه دنبال خوراکی و تغذیه های متفاوت ،ساده و خوشمزه بودم برای مدرسه پسرم.

انقدر ذوق دارم میخواد بره مدرسه که نگو.

با اینکخ کلاس دومه اما انگار برای من اولین باره میره مدرسه.

این نیز بگذرد...                                                       
ممنون عزیز دلم😍😍😍 از این ماه قسطمون میشه۷ تومن، دعا کنین کم نیاربم وارد شعب ابی طالب شدیم😂😂😂

خداميرسونه عزيزم

اتفاقا ديشب داشتم به همسرم ميگفتم كاش خونه داربشيم قسطش زياد بشه هم مهم نيست برام(البته بگما من ادم قرض وقسط نيستم اصلا نميدونم چرااونطوري گفتم)

انشاالله خدا ازهمه جابهتون برسونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی این چند روزه دنبال خوراکی و تغذیه های متفاوت ،ساده و خوشمزه بودم برای مدرسه پسرم. انقدر ذوق د ...

کارنلین جان میشه لطفا بگین چه خوراکیهایی مد نظرتوته

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
کارنلین جان میشه لطفا بگین چه خوراکیهایی مد نظرتوته

عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره.

دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه.

مثلا موز نمیخوره هلو×

خرما×

گوجه و خیارشور×

و خیلی چیزهای دیگه.

چند مدل اسنک سرچ کردم پیدا کردم.

ولی خب خیلیاش سرخ کردنیه که نقطه ضعفشه اما بنظرم از کیک و آبمیوه صنعتی بهتره.

مثلا خودم.کیک و پن کیک درست میکنم اما دنبال یه راهیم که کیک رو مغذیش کنم.نمیدونم چطوری.مثلا گردو تو کیک باشه نمیخوره.

خیلی ادا اطوار داره!!!!

این نیز بگذرد...                                                       
2720

سلام دخترای مهربون و کدبانو 

دیروز کل خونه رو تمیز کردم برای شب مهمون داشتم 

زرشک پلو درست کردم که خوشبختانه این بار غذا اضافه نیومد و ازین بابت خیلی خوشحالم 

مهمونام صبح رفتند 

امروز باید ظرفهای مهمونی رو بچینم تو بوفه 

ناهار داریم 

یه مقدار لباس باید تا بزنم و اتو کنم 

امروز زیاد کار ندارم 

صبح دخترها زود بیدار شدند براشون 3 تا کتاب خوندم 

ناخن هاشون رو باید بگیرم و امروز بیشتر با هم بازی کنیم 

کوچیکه چهار دست و پا میره مدام باید پشت سرش باشم 

الانم نمیذاره بنویسم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره. دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه. مثلا موز نم ...

سلام عزیزم گردو و بقیه مغزهارو کامل آسیاب کن مشخص نباشه حتی میتونی از الک رد کنی که قاطی آرد مشخص نباشه

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
سلاااام ما بالخره اسباب کشی کردیم.دیروز عصر. تا غروب با مامانم یکم جم کردیم، بعد خواهرام اومدن کمک ...

مبارک باشه زهرا جون انشاالله به سلامتی خوش زندگی کنید 😍😍

وقتی اینجوری تعریف میکنی خیلی دلم میخواد یه خونه بخریم از پیش قوم شوهر بریم

مبارک باشه زهرا جون انشاالله به سلامتی خوش زندگی کنید 😍😍 وقتی اینجوری تعریف میکنی خیلی دلم میخواد ...

ممنون عزیز دلم😍😍😍

از ته دلم از خدای مهربون میخوام برای همه مردم زندگی پر از ارامش و راحتی. شما هم انشالله خیلی سریع خدای مهربون از جایی که انتظار نداشته باشی برات یه خونه خشکل هدیه بده😘

2714
عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره. دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه. مثلا موز نم ...

عزیزم دختر کوچولوی منم دقیقا خیای ادا اطواریه کشته منو

میوه که نمیخوره اصلا

کیک که براش میپزمم نباید توش گردو و کشمش داشته باشه

ولی منم گردو پودر میکنم یا هویج میپزم له میکنم و یا موز و سیب رو له میکنم میریزم تو کیک دیگه اذیت نمیکنه میخوره

راستی کیک با شیره انگور یا خرما هم به جای شکرش خیلی عالی میشه و لقمه های کوچولوی پنیر و خیار،گوجه، و ...

فعلا اینا یادمه 

خداميرسونه عزيزم اتفاقا ديشب داشتم به همسرم ميگفتم كاش خونه داربشيم قسطش زياد بشه هم مهم نيست برام( ...

انشالله به زودی خبر خونه خریدنتونو بدی😍😍

راستش دقیقا دو سال پیش با یکی از دوستام حرف میزدم، اونا خونه تو شهر خودشون داشتن، داشتن تو مشهدم خونه میخریدن، بهم گفت تو هم جمع و جور کن زودتر خونه بخرین، من در جوابش گفتم، بزار  یکم از جوونیمون استفاده کنیم بعدا جم میکنیم خونه میخریم.

ولی بعدش شرایطی پیش اومد که خداروشکر خریدیم، الان فک میکنم خداجونم خیلی بهمون لطف داشت،چون الان خرج پسرم کمه، کلاس و مدرسه و اینا نداره. فک میکنم از ۵ سالگی که قراره اموزشای اولیه  رو ببینه هزینه هاش زیاد میشه، و انشالله دوتا بشن هزینه ها بیشتر  الان بهترین زمان از زندگیمونه که وارد شعب ابی طالب بشیم😀

سوین جون البته شما هنوز زیاد از ازدواجت نمیگزره، یکم جوونی کن بعد، چون خونه وقتی میخوای بخری سعی میکنی بهترین مورد ممکن رو بسته به. بودجه خودت بخری، بنابراین خیلی زیر بار قرض میری و یکم زندگی بهت سخت میگذره، پس یکم جوونی کن انرژی ذخیره کن بعد انشالله بخر😀

دیروز که سایت مشکل داشت نشد که بنویسم

ولی خیلی کار انجام دادم 

موهای دختر کوچولوم بردم کوتاه کردم بعد حمومش کردم

جاکفشی رو ریختم بیرون تمیز کردم و کفشارم مرتب کردم چیدم توش

ناهار پختم و یه عالمه عدس محلی پاک کردم ریختم تو ظرفشون

دستامو با اپیلیدی تمیز کردم

خودم صورتم رو اصلاح کردمو ابروهامو مرتب کردم  

برای شام مهمون داشتم خونه تمیز بود فقط پلو و مرغ درست کردم سبزی پاک کردم و کاهو شستم 

دوغ درست کردم

میوه شستم گذاشتم تو ظرفش چای رو آماده کردم

بعد مهمونا هم ظرفای خشک رو سر جاشون گذاشتم گاز رو پاک کردم

آشپزخونه رو مرتب کردم

برای امروزم صبح دخترمو بردم مهد براش تغذیه گذاشتم خودمم رفتم سرکار و برگشتم دخترمم از مهد آوردم نماز خوندم 

غذا از شب بود فقط یه کم گوجه کنار مرغ سرخ کردم الانم یه چرت بخوابم یه عالمه کار دارم🌹

عزیزم دختر کوچولوی منم دقیقا خیای ادا اطواریه کشته منو میوه که نمیخوره اصلا کیک که براش میپزمم نبا ...

موز و سیب رو خام میریزید تو.کیک؟

این نیز بگذرد...                                                       
انشالله به زودی خبر خونه خریدنتونو بدی😍😍 راستش دقیقا دو سال پیش با یکی از دوستام حرف میزدم، او ...

خداروشكركه زودترخريدين عزيزم

قبلا به خونه فكرم نميكردم اصلا توكل فاميل پدري فقط ما مستاجريم براهمين دوست دارم زودتربخريم كه اونم قربون خدابرم پول نداريم(اول ازدواج ورشكست شديم هيشكي خبرنداره) دعاكنين برامون

2706