2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937492 بازدید | 85533 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد خواب عصرم شا رژ شدم، ماست و پنیر درست کردم، یه قوری دمنوش چای سبز واسه خودم دم کردم، نشستم پا ...

زهرا جون من از یه آقایی ک محقق طب سنتی اسلامی هست، شنیدم چای سبز زیادخوب نیس

شما هم زیاد میخوری

ببخشید دخالت کردم،ولی بپرس ک یموقع ضرر نداشته باشه

2731
زهرا جون من از یه آقایی ک محقق طب سنتی اسلامی هست، شنیدم چای سبز زیادخوب نیس شما هم زیاد میخوری بب ...

اره، درست میگی، چای سبز و زیره برای لاغری خوبه وزیادیش باعث کم خونی میشه، منم غافلگیرش کردم از اونور سه شیره میخورم که بشوره ببره😂😂.

ممنون که حواست بود😍😍

من از عصر:

ظرفا رو‌شستم، گازو تمیز کردم، همه وسایل رو سرجاش گذلشتم، گردگیری کزدم و جارو زدم.

اشپزخونه رو برق انداختم، 

حوله ها رو از پودر صابون دراوردم ریختم تو ماشین، یه سری از لباسای سفید رو ریختم دوباره تو پودر صابون.

استکان ها و لیوانای مهمون رو گذاشتم تو سفید کننده و شستم،

شام داشتیم.

لباسایی که برای فردا قرار بپوشیم و اتو زدم و مرتب کردم.

یه کاسه بزرگ گردو بادوم شکستم( انداره یه فیلم سینمایی که دیدم وقتمو گرفت)

زیتون پرورده درست گردم،البته چون زیتونش کم بود یه پیاله متوسط شد.

و کللللی کار خورد ریزه.

۱۰ صفحه اول رو مرور‌کردم

اما بنظرم اینجا صحبت کنیم بهتره. علتشو نمیدونم اما دلی بیشتر اینجا رو دوست دارم.

اینجا که عشقه

ولی خوب صحبت هامون ممکنه با اهداف تاپیک تفاوت داشته باشه

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

منم امروزصبح یه کم دیر از خواب بیدار شدم بعد صبحانه 

رفتم برنج خیسوندم و یه سینی عدس آوردم پاک کردم آخه داشتم از قبل گفتم تمیزشون کنم 

خلاصه بعد تمیز کردنشون ریختمشون سرجاش چن پیمونه رو هم بردم بخیسونم واسه عدس پلو

دیدم آب داره کم کمتر میشه فقط عجله ایی یه قابلمه رو پر از آب کردمو 

عدسا رو خیسوندم و خیار و گوجه و پیاز شستم واسه سالاد شیرازی

چنتا هم استکان شستم دیدم آب قطع شدش😭

من موندم و یه سینک پر از ظرف که از دیشب مونده بود و پتوی مهمون که در آورده بودم بشورم

وحمام خودمو دخترام 

امروز واقعا قدر آب رو فهمیدم و خدا رو به خاطرش حسابی شکر کردم

ولی خب خدا رو شکر مراحل پخت ناهارم رو کامل انجام دادم و آب دیگه ایی بجز واسه شستن دستام نمیخواستم که اونم یه پارچ بود البتهآب واسه خوردن توی یخچال بود😅

بعد دو سه ساعت آبا اومدن اما چه اومدنی دقیقا انگار خودت خاک و آب رو قاطی کنی قهوه ایی بشه همونجوربود

خیلی صبر کردم یه کم بهتر شد کل ظرفا رو شستم

اما بازم دلم راضی نبود گذاشتم یه ساعت دیگه کامل آب تمیز شد دوباره ظرفا رو شستم

پتو رو خیسوندم بعدش با دخترا حسابی آب بازی کردیم و شستمش

چن تیکه لباس با دست شستم

بعد پتو شستن همگی حموم کردیم 

قهوه خوردم و به بچه ها عصرونه دادم

رفتم کمک همسایمون سیب گلاب پاک کردن واسه لواشک که از باغشون یه عالمه سیب آورده بود 

زحمت کشید به منم یه پلاستیک بزرگ سیب داد منم برگشتم بعد شام همه سیبا رو پاک کردم نصفشو آب گرفتم 

یه قابلمه کوچیک هم کمپوت درست کردم عالی بود

یه مقدار دیگشم گذاشتم فردا با یه مقدار آلبالو که دارم بکنم لواشک

بعد همه این کارا هم از ترس اینکه فردا آبا بره یه عالمه ظرف و آبمیوه گیری و قابلمه شستم🌹

2738
منم امروزصبح یه کم دیر از خواب بیدار شدم بعد صبحانه  رفتم برنج خیسوندم و یه سینی عدس آوردم پاک ...

خسته نباشی.چه همسایه ی خوبی هستی شما.

این نیز بگذرد...                                                       

سلام خانما عیدتون مبارک امروز واسه من روز استراحته بعدازظهر میریم خونه چندتا از سیدهای فامیل شام هم خونه مامانم.راستی همسرم دیشب از ماموریت برگشت و بالطبع از حجم کارام کم میشه😀😀

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سوین جان یه تاپیک صحبت های متفرقه داشتی خوب بود که.. حیف شد حذفش کردی. نظرت چیه دوباره راه بندازیمش؟

اره خوب بود اره یه تاپیک دیگه میزنم اونجا صحبتای متفرقه بکنیم حیفه این تاپیکومنحرف کنیم 

سلوووم خانوما عیدتون مبارک ...

من مرغ رو ب روش کارنلین جان و زهرا جان میپزم دقیقا با همین مواد حالا بستگی داره سس دار بخوام یا بدون سس ...فقط تو روش زهرا جون من گوجه رو جدا سرخ میکنم واس کنارش ...

دیشب تا ساعت 3عروسی بودیم و خیلی خسته ..اومدم خوابیدم تا صب رفتیم خونه مادر همسر واس ناهار ..

تو کلاس خیاطی مجازی ثبت نام کردم ک ی روش دیگ خیاطی رو یاد بگیرم امیدوارم موفق بشم و تمیززز😬😬روش خودم خیلی سریع و ساده بود ولی این پیچیده تره ..

خونه طبق معمول تمیزززز😬😬😬اصن حس عالی دارم ..فقط فردا بیان پرده ها رو بزنن بعدش باید تمیز کنم ..

این تاپیک و انرژی خوب دوستای گلم خیلی بهم کمک کرد واقعا خونم خیلی تمیز و مرتب شدههه .

کاش ی تاپیکم بود تو مسایل زناشویی کمک میکرد 😐😐😐😶😶😏ب نظرم هرچی تو این زمینه بلد باشی کمه ..و من با این ک چن ساله ازدواج کردم میدونم ضعف زیادی تو این زمینه دارم 😔😔😔

..الانم برم پیتزا درس کنم واس شام 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
سلوووم خانوما عیدتون مبارک ... من مرغ رو ب روش کارنلین جان و زهرا جان میپزم دقیقا با همین مواد حالا ...

چه جالب ما هم شام پیتزا داریم.

راستی عید همگی مبارک.

این نیز بگذرد...                                                       
سلوووم خانوما عیدتون مبارک ... من مرغ رو ب روش کارنلین جان و زهرا جان میپزم دقیقا با همین مواد حالا ...

اگرازروش مجازی تونستید استفاده کنید و مفید بود بگید.

این نیز بگذرد...                                                       
2706