1464
1411
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 577892 بازدید | 36360 پست
اره میشه ..راستش من خودم تا دوروز تو ماشین بوده بعدش رفتم هتل گزاشتم یخچال ..ولی بیشتر هم میمونه فقط ...

ممنونم😍 حتما امتحان میکنم

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
سلام روز بخیر  و ما همچنان سرما خورده ایم  دیروز خیلی سینوس هام درد شدید داشت حس می کردم ...

با بچه کوچیک خیلی سخته.

من از امروز شروع کردم یه قابلمه دارم که مخصوص جوشیدنیهاست.آوردمش گداشتم آب جوش اومد توش اکالیپتوس ریختم.هم فضای خونه بوی خوبی گرفته هم إبریزش بینی پسر کوچیکم بند اومده.

سلام روز بخیر  و ما همچنان سرما خورده ایم  دیروز خیلی سینوس هام درد شدید داشت حس می کردم ...

اینم یادم رفت بگم رفتی آمپول بزنی بگو یه تقویتی هم بهت بزنه.آنتی بیوتیک بدن رو ضعیف میکنه.

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
1475

سلام خوبین بچه ها چیکار کنم که خیلی نخوابم شوهرم ساغت 10،11صبح میره سرکار وقتی اون میره منم میخوابم تا یک ظهر ناهارم خونه نیس خودم تا 4بعدظهر هیچی نمیخورم ساعت 2،3شبم میخوابیم همش میگم کارامو بعدظهر میکنم ولی بعدظهرم فقط یه جارو میزنم خیلی تنبلم 😑😑😑😑

سلام به همگي خوبين دخترا؟

ديروز بعدازسركار باسرعت برق وبادلوبياپلو درست كردم وچاي خورديم وظرفاروشستم ولباس برداشتم وقابلمه به دست راه افتاديم خونه پدرشوهرم شامشو داديم اومديم خونه مامانم اونجام فقط ظرف شستم

امروز:

شام حاضري درست كنم ولي نميدونم چي

گازوتميزكنم

اشپزخونه روجارو وطي بكشم

لباس تاكنم

يه دورلباس بشورم وپهن كنم

به گلدونابرسم .بزرگترين وزشت ترين قورباغمه

دوش بگيرم 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما كوچيكا خدامون بزرگه                                                                                                   وزن اوليه76/5..........وزن فعلي73/5.............هدف اول65........هدف نهايي55                                                  من ميتونم                                                                                                                   من حتماميتونم
سلام خوبین بچه ها چیکار کنم که خیلی نخوابم شوهرم ساغت 10،11صبح میره سرکار وقتی اون میره منم میخوابم ...

اول یه چکاب کامل بده. اگه کمبود آهن یا ویتامین دی داشته باشی یا تیروئید ت کم. کار باشه کسل و بی حالی همش. 

اما اگه نه و همچیت اکیه برنامه ریزی کن برای کارهات. 

کارهایی که باید انجام بدی بیار رو کاغذ و هر کدوم رو انجام دادی تیک بزن. 

1334
من تا به حال ندیده بودم با اون نخود زردها نمیشه آش رو درست کرد؟

اگه منظورتون نخودابه اره ميشه اصلش باهمين نخودزرداس ولي طرف اذربايجان بانخودسياهم درست ميكنن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما كوچيكا خدامون بزرگه                                                                                                   وزن اوليه76/5..........وزن فعلي73/5.............هدف اول65........هدف نهايي55                                                  من ميتونم                                                                                                                   من حتماميتونم
همونی که اون روز طرز تهیه شو گفتین با آب قلم گوساله و ادویه فراوون دزست میشه

اره عزيزم نخودابه باهمين نخودزردا هم ميشه درست كنين.به امتحانش مي ارزه حتما امتحان كنين

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
زهرا جون میشه درمورد بحث روانشناسی توضیح بدین البته اگه دوست دارین

لینک تاپیک پرنسس رو رفتم، فعلا فقط مطالعهش کردم عزیزم، باید یکم برای خودم تحلیلش کنم، ورز بدمش، بومی سازیش کنم بعدم اجراییش کنم. 

فعلا مطالب خام تو ذهنمه که در این مرحله برای خودمم کاربردی نیست چه برسه به دیگران، ولی اولین فرصتی که نشستم از توش برای خودم یه چیز کاربردی دراوردم چشم میام براتون میگم

در مجموع خوندن تاپیک پرنسس رو به همه توصیه میکنم، ذهن ادمو باز میکنه، عاشق اینجور ادما با این سطح فکر بالا هستم، ادمایی که به تمام مسائل از بالا نگاه میکنن، جبهه نمیگیرن و از پایین نگاه کنن، عاقلانه و با دید باز به همه چی نگاه میکنن

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
اره عزيزم نخودابه باهمين نخودزردا هم ميشه درست كنين.به امتحانش مي ارزه حتما امتحان كنين

این نخوداب همونی نیست که گاهی کنار باقالی و لبو روی گاری میفروشن؟

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
لینک تاپیک پرنسس رو رفتم، فعلا فقط مطالعهش کردم عزیزم، باید یکم برای خودم تحلیلش کنم، ورز بدمش، بومی ...

عزیزم آرتینجون یا کارنلین جون (نمیدونم کدومشون)یه لینکی رو گذاشتن استارترش بانو آرتمیس بودیکی هم به دنبال باورهای جدیدی هستم برای خودم شما منظورتون کدومه

این نخوداب همونی نیست که گاهی کنار باقالی و لبو روی گاری میفروشن؟

بله زهراجون همونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331