1421
1411
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 562297 بازدید | 35579 پست
سلاااام ما بالخره اسباب کشی کردیم.دیروز عصر. تا غروب با مامانم یکم جم کردیم، بعد خواهرام اومدن کمک ...

مبارک باشه زهرا جون انشاالله به سلامتی خوش زندگی کنید 😍😍

وقتی اینجوری تعریف میکنی خیلی دلم میخواد یه خونه بخریم از پیش قوم شوهر بریم

مبارک باشه زهرا جون انشاالله به سلامتی خوش زندگی کنید 😍😍 وقتی اینجوری تعریف میکنی خیلی دلم میخواد ...

ممنون عزیز دلم😍😍😍

از ته دلم از خدای مهربون میخوام برای همه مردم زندگی پر از ارامش و راحتی. شما هم انشالله خیلی سریع خدای مهربون از جایی که انتظار نداشته باشی برات یه خونه خشکل هدیه بده😘

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره. دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه. مثلا موز نم ...

عزیزم دختر کوچولوی منم دقیقا خیای ادا اطواریه کشته منو

میوه که نمیخوره اصلا

کیک که براش میپزمم نباید توش گردو و کشمش داشته باشه

ولی منم گردو پودر میکنم یا هویج میپزم له میکنم و یا موز و سیب رو له میکنم میریزم تو کیک دیگه اذیت نمیکنه میخوره

راستی کیک با شیره انگور یا خرما هم به جای شکرش خیلی عالی میشه و لقمه های کوچولوی پنیر و خیار،گوجه، و ...

فعلا اینا یادمه 

خداميرسونه عزيزم اتفاقا ديشب داشتم به همسرم ميگفتم كاش خونه داربشيم قسطش زياد بشه هم مهم نيست برام( ...

انشالله به زودی خبر خونه خریدنتونو بدی😍😍

راستش دقیقا دو سال پیش با یکی از دوستام حرف میزدم، اونا خونه تو شهر خودشون داشتن، داشتن تو مشهدم خونه میخریدن، بهم گفت تو هم جمع و جور کن زودتر خونه بخرین، من در جوابش گفتم، بزار  یکم از جوونیمون استفاده کنیم بعدا جم میکنیم خونه میخریم.

ولی بعدش شرایطی پیش اومد که خداروشکر خریدیم، الان فک میکنم خداجونم خیلی بهمون لطف داشت،چون الان خرج پسرم کمه، کلاس و مدرسه و اینا نداره. فک میکنم از ۵ سالگی که قراره اموزشای اولیه  رو ببینه هزینه هاش زیاد میشه، و انشالله دوتا بشن هزینه ها بیشتر  الان بهترین زمان از زندگیمونه که وارد شعب ابی طالب بشیم😀

سوین جون البته شما هنوز زیاد از ازدواجت نمیگزره، یکم جوونی کن بعد، چون خونه وقتی میخوای بخری سعی میکنی بهترین مورد ممکن رو بسته به. بودجه خودت بخری، بنابراین خیلی زیر بار قرض میری و یکم زندگی بهت سخت میگذره، پس یکم جوونی کن انرژی ذخیره کن بعد انشالله بخر😀

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
1432
زهرا جون منزل جدید مبارک به شادی و گرمی توش بشینی🌹🌹🌹

ممنون کوثری جون،😍😍😍😘😘

دیروز که سایت مشکل داشت نشد که بنویسم

ولی خیلی کار انجام دادم 

موهای دختر کوچولوم بردم کوتاه کردم بعد حمومش کردم

جاکفشی رو ریختم بیرون تمیز کردم و کفشارم مرتب کردم چیدم توش

ناهار پختم و یه عالمه عدس محلی پاک کردم ریختم تو ظرفشون

دستامو با اپیلیدی تمیز کردم

خودم صورتم رو اصلاح کردمو ابروهامو مرتب کردم  

برای شام مهمون داشتم خونه تمیز بود فقط پلو و مرغ درست کردم سبزی پاک کردم و کاهو شستم 

دوغ درست کردم

میوه شستم گذاشتم تو ظرفش چای رو آماده کردم

بعد مهمونا هم ظرفای خشک رو سر جاشون گذاشتم گاز رو پاک کردم

آشپزخونه رو مرتب کردم

برای امروزم صبح دخترمو بردم مهد براش تغذیه گذاشتم خودمم رفتم سرکار و برگشتم دخترمم از مهد آوردم نماز خوندم 

غذا از شب بود فقط یه کم گوجه کنار مرغ سرخ کردم الانم یه چرت بخوابم یه عالمه کار دارم🌹

انشالله به زودی خبر خونه خریدنتونو بدی😍😍 راستش دقیقا دو سال پیش با یکی از دوستام حرف میزدم، او ...

خداروشكركه زودترخريدين عزيزم

قبلا به خونه فكرم نميكردم اصلا توكل فاميل پدري فقط ما مستاجريم براهمين دوست دارم زودتربخريم كه اونم قربون خدابرم پول نداريم(اول ازدواج ورشكست شديم هيشكي خبرنداره) دعاكنين برامون

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما كوچيكا خدامون بزرگه 
عزیزم پسر من خیلی گزینشی غذا و میوه میخوره. دنبال چیزهای خهوشمزه هستم که مفید هم باشه. مثلا موز نم ...

چقدر سخت عزیزم.پسر من همه چیز میخوره منم مدنظرم لقمه هاییه که خودم آمادش کنم 

1394
ممنون عزیز دلم😍😍😍 از این ماه قسطمون میشه۷ تومن، دعا کنین کم نیاربم وارد شعب ابی طالب شدیم😂😂😂

خانمی خونه نو مبارک. ان شاءالله همیسه شاد باشین و پر رزق و روزی😍😍😍

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
1427
خداروشكركه زودترخريدين عزيزم قبلا به خونه فكرم نميكردم اصلا توكل فاميل پدري فقط ما مستاجريم براهمين ...

انشالله به زودی با خبرای خوب بیای پیشمون😍😍😍

سلاااام خشکلا بالخره فصل مورد علاقه ی من اومد، عاااااشق پاییزم، 😍😍😍

خدای مهربون شکررررت، عاااالمه بوس😘😘😘

من دیروز:

یه عالمه کار خورد ریز انجام دادم، همه خونه رو جارو کشیدم، غروب خواهرام اومدن یکم پیشمون، خواهرم امسال قراره بره برای تدریس و بسیار خوشحال بود و از شادیش ما نیز خوشحالیم، اون یکی نیز برای خودش ماشین خریده بود دیروز ، اینچنین شد که  مجبورشان کردیم یه شب با همدیگه شریکی شام بعلبکی دعوتمون کنن😍😍😍.

مقاومت میکنن ولی میدونم که بالخره پیروز میشم😂

کتابخونه رو دیروز چیدم ، وسطشم یه گلدون پتوس اویزون گذاشتم ، دلربا شد😀

کلیات کار تموم شد، ظاهر خونه مرتب شد، موند جزییات

که ماشالله کم هم نیستن:

نصب تابلوها و قابها

نصب پرده ها

مرتب کردن وسایل کمد دیواری

مرتب کردن لباسا( میله نداره کمد باید بیاد تا بعد اون قسمت رو مرتب کنم)

مرتب کردن راه پله و جاکفشی

مرتب کردن تراس

شستشوی اساسی سرویس و حموم

مرتب کردن یخچال

مرتب گردن کشوی دستمالا و سفره ها

مرتب کردن دراور

مرتب کردن تخت

چیدن بوفه

چیدن کشوهای میز تلوزیون

فک میکنم خیلی طول بکشه تا همش انجام بشه

الان سرکارم .

عصر: هر چقد بتونم از کارهای بالا انجام میدم

با مامان و علی با کالسکه بریم اطراف خونه یه دوری بزنیم ببینم میتونم مهد پیدا کنم

دیشب که قسمت نشد زیارت بریم ببینم امشب میشه

یکمم برای خونه خرید دارم باید لیست بنویسم.

در حال حاضر بزرگترین دغدغه م پیدا کردن مهد خوب هست که به خونه هم نزدیک باشه، 

مامانم یه هفته س کمردرد شده ، باید زودتر مهد پیدا کنم تا بتونه بره خونه استراحت کنه، خونه ما هر چی تلاش میکنم کمتر اذیت بشه فایده نداره، بازم چون کار زیاده نمیشینه استراحت کنه، همش بلند میشه کمک میکنه. اگه بتونم زودتر مهد پیدا کنم خیلی خوب میشه، نگرانشم

خانمی خونه نو مبارک. ان شاءالله همیسه شاد باشین و پر رزق و روزی😍😍😍

ممنونننن عزیزممم😍😍

1391