1147
1273
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 497745 بازدید | 32524 پست

دوستانم سلام 

من همونطور که قبلا هم گفتم روزهای زوجم بشدت پرمشغله شدم:

حالا امروز تا این ساعت 

صبح یه سری لباس شستم وپهن کردم 

آماده شدیم باپسرم رفتیم کارگاه مادر و کودک دوازده و نیم برگشتم ناهار م نصفه بود،کاملش کردم.

دوش گرفتم.

ناهار 

پسربزرگمو بردم کلاس و اومدم خونه لباسهای تیره  که شسته شده بود پهن کردم.

زمان باشگاه خودم شد.رفتم 

بعد از باشگاهم رفتم دنبال پسرم و تومدیم خونه 

دوباره دوش

خانوما توحياط خونه پدرم درخت توت قرمز داريم باتوتاش چيكاركنيم ؟به همه هم داديم ولي بازم هست گفتم حيف ...

مربا شربت ...اگ ترشه یکمم الو بگیرین مخلوط لواشک کنین

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

بدون پوست خرد کنم درسته؟

هم با پوست میشه هم بدون پوست ...بدون پوست واس استفاده راحتتره چون همونجور یخ میریزی واس اسموتی 

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 

سلوم شبتون بخیرر ...امروز یکم جم و جور کردم ولی حال نداشتم اصن ی سری لباس شستم بعد مامانم زنگید ک با همسایه هاشون میخوان برن پارک عصرونه دلمه بخورن ...منو پسری هم رفتیم باهاشون خیلی خوب بود انرژی گرفتم ...تا برگشتم ساعت 8بود زنگ زدن ک میخوان بیان خونه رو ببینن واس اجاره ...منم تند تند تا 10همه رو مرتب کردم و شوهرمم همه حا رو جارو زد یهویی همه کارا انجام شد😂😂😂اونا اومدن رفتن پیتزا درس کردم ...کلی ظرف کثیف هست ولی پسرم نق میزد اومدم بخوابونمش دبگ میمونه واس صب ظرفا

1226