1265
1267
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 498547 بازدید | 32548 پست
الان هر روز ویتامین دی می خورین؟؟؟ چراااااا؟؟؟ ویتانسن دی ماه اول هفته ای یکعدد بعد از یک ماه ماهی ...

مرسی 

من هر سال آزمایش  می دم  دکتر چک می کنه و خودش گفت من قطع کردهبودم داشت باز میومد پایین گفت هر روز هزار میلی بخورم 

من از ظهر: خونه رو جم کردم، جارو نپتون کشیدم، بعدشم جارو نپتون رو اساسی تمیز کردم وشستم،گذاشتم خشک ...

تجربه خيارشوردرست كردنت چراناموفق بود؟

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش ب ...

من يباربابنداربرقي صورتموبندمينداختم گوشه ي ابرومم برداشتم ديگه توبه كردم.من ابروهام تاج نداره اونروزرفتم فيبروزكردم خيلي خوشگل شد ولي حيف موقته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

قرص آهن و کلسیم و با هم نخور کلسیم اجازه نمیده آهن جذب نشه برای همین میگن یکساعت قبل و بعد آهن شیر و ...

عزيزم دندونت خوب شد؟قرص آهن وكلسيم رودكترداده ياخودتون مصرف ميكنين؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رانا جون تا دلتون بخواد تجربه دندون پزشکی دارم عصب کشی خوبخود درد آنچنانی  نداره اگر دندونتو ...

روغن حيواني هم بذارين رودندوني كه دردميكنه خيلي دردشوكم ميكنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279
منم شنیدم خرگوشک خوبه خریدم از دیروز گذاشتم جلوی آینه میرم وضو بگیرم بزنم حالا یه مدت ببینم تاثیر د ...

من زدم تاثيري نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تجربه خيارشوردرست كردنت چراناموفق بود؟

یبار چن وقت پیش درست کردم، همون اول گذاشتم یخچال، یه ماهی گذشت ولی بازم نرسید، دوستم گفت باید دو هفته میذاشتی بیرون یخچال، بعد که رسید میذاشتی یخچال.

این دفه با دستور دوستم که خیارشوراش خوب میشه انداختم، ببینم خوب درمیاد یا نه.😁

اقا من سرکارم هم خواااابم. میاد، هم ضعف کردم، کاشکی امروز زود بگذره

شب افطاری و مراسم احیا یجا دعوتیم، باید عصر فقط سحری درست کنم، بقبه عصر رو فقط میخوام بخواااااآبم😁

مانتومو تو حیاط پهن کرده بودم، صب دیدم افتاده زمین، باید ظهر رسیدم خونه بشورمش، امشب میخوام اونو بپوشم

سبزی ترشیمم بریزم.

نمازم بخونم، دیگه فقط بخواااابم.

به شدت کمبکمبود خواب دارم این روزا

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
یبار چن وقت پیش درست کردم، همون اول گذاشتم یخچال، یه ماهی گذشت ولی بازم نرسید، دوستم گفت باید دو هفت ...

اره چندروزبذاربمونه برسه بعدبذاريخچال.مايك پيمانهنمك يك پيمانه سركه و17يا18پيمانه آب ميريزيم باسبزي وفلفل وسير خوشمزه ميشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنوننننننن اول صبح کلی انرژی مثبت گرفتم از کامنتت گل گلی😘😘😘😍😍😍 انشالله ممنونم از دعای قشنگت ...

ممنون زهرا جونم 

لطف داری   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
من زدم تاثيري نداشت

دیگه خریدم باید بزنم   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
1281
من يباربابنداربرقي صورتموبندمينداختم گوشه ي ابرومم برداشتم ديگه توبه كردم.من ابروهام تاج نداره اونرو ...

واییییی من دو سال پیش نصف ابروم رفت با بند انداز هنوز همون قسمتاش خالیه ...چرا فیبروز ک میگن تا دوسال هست 

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 

امروز هیچ کاری نکردم ...ینی از صب پسرم بردم چشم پزشکی چون ی شهر دیگ بردمش تا الان طول کشید ...گفت عفونته چشاش ...الانم اومدم خونه مامانم خیلی خستمممم

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 

سلام خانما نماز و روزه هاتون قبول باشه.من که امروز کار خاصی نداشتم خونم مرتبه ظرفا رو هم شستم.شب هم افطاری خونه آبجیم دعوتیم.فقط میمونه سحری که برنجم رو شستم. که تا قبل رفتنم میخوام ته چین اسفناج درست کنم.دو تا قرآنم رو هم خوندم.

روش حفظتون به چه صورته؟

دوس داشتی بیا  خصوصی برات کامل بگم، اینجا از حوصله تاپیک خارجه😍😍🌼🌼

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
1167

سلام خانمای گل

من اموز فقط خوابیدم و قرآن خوندم وظرف شستم

انشاا... اخر هفته میخایم بریم مسافرت

باید این دو سه روزه کارامو بکنم.

امشب مامانینام مهمونمن😍

فردا باید لباس دستی بشورم.ماشین لباسشویی رو روشن کنم

لباسایی ک میخام برای سفر رو شروع کنم بردارم

من از دیروز خونه مامانم بودم..دو تا حیاطاشونو شستم جارو زدم ..نون درس کردم واسشون ...کوهی از ظرف شستم ..دیگ امشب اومدم خونه ...فردا باید خونه رو مرتب کنم یکم بهم ریختس ی جارو هم بزنم گل پسرمو ببرم حموم 

واییییی من دو سال پیش نصف ابروم رفت با بند انداز هنوز همون قسمتاش خالیه ...چرا فیبروز ک میگن تا دوسا ...

منم كلي طول كشيدتا ابروم پرشد.يك ماه تايكساله فيبروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40