1147
1226
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 491373 بازدید | 32358 پست
خوبی زهرا جون  کدبانو خیالت راااااحت هر چی هم یاد بگیری بازم هست 🤣🤣🤣 جدیدا رزین اومده دوس ...

ماشالله هنرمندی که خانووومی

سرچ کنم رزین رو ببینم حتما باید قشنگ باشه

سوپ جو هست قطعا شما همگی بلدین. من سوپم هیچ وقت اون شکلی که میخوام نمیشد، ولی با دستور خواهر گرامی، بالخره به غلظت و ظاهری که میخواستم رسید

یبار دیگه درست کنم، بعد با انداره هاش تو سررسیدم بنویسم، اینجا عکس میذارم😁

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹

سلام رانا جونم 

الهی بگردم دندون درد واقعا زندگی آدم رو مختل میکنه و تو اعصابش تاثیر میذاره انشالله بزودی درمان بشه 

بله مهمونم رفت دیروز منم حسابی دلتنگ شدم و از دیروز که رفت دیگه هیچ کاری نکردم 

ولی تا بود استفاده کردم و کار عقب مونده نذاشتم بمونه چون خودمو میشناسم چند روز بعداز رفتن مهمون نمیتونم به زندگی عادی برگردم

دیروز فلفل دلمه ای خرد کردم فریز کردم سبزی پاک کردم خرد کردم برا کوکو

یخچال رو مرتب کردم دستمال کشیدم 

اجاق گاز و سینک رو برق انداختم 

کلی ظرف داشتم شستم 

سزیس رو شستم دیوارای مستر رو دستمال کشیدم 

غسل احیا کردم 

شام کوکوسبزی با برنج کته درست کردم

برا خودم قیسی با روغن حیوونی درست کردم (برا کم خونی فقر آهن خیلی عالیه) شبم رفتم مسجد کلی دعا کردم و قران خوندم

ولی امروز هیچ کاری نکردم دلتنگ بودم رفتم یه دور بیرون پیاده روی و برگشتم

شام از دیروز داشتم 😊😊

اشکال نداره منم الان می خوام شروع کنم از دیشب دندون درد وحشتناک داشتم امروز رفتم دکتر الانم یک طرف ...

امیدوارم بهتر بشی عزیزم

من بچگیم همش دندون درد بودم😔😔😶

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

خدا قوت عزیزم چه خوب شومیز دوختی من عاااشق شومیزم با شلوار  

اره رانا جون بیلرسوت دامنی هست، من عاشق شومیز و دامن و جوراب شلواری هستم، چن سالیه، مهمونی میرم یا مانتو دامنی میپوشم یا شومیز دامنی، با جوراب شلواری، فک کنم دیگه همه از دیدن من با این سبک لباس خسته شدن، ولی من همچنان بهش وفادارم و هیچ سبک دیگه ای نمیتونه انقد منو راضی کنه

الانم که خودم دارم خیاطی یاد میگیرم و بیصبرانه منتظرم برم پارچه بخرم و ست های مد نظرمو خودم بدوزم😍😍😍😍

نه رانا جونی، تهران نیستم، مشهدم😁😍

اشکال نداره منم الان می خوام شروع کنم از دیشب دندون درد وحشتناک داشتم امروز رفتم دکتر الانم یک طرف ...

من رانا جون تا دلتون بخواد تجربه دندون پزشکی دارم عصب کشی خوبخود درد آنچنانی  نداره اگر دندونتون عفونتی نداشته باشه ولی عفونت باعث درد وحشتناک میشه نمیترسونمتون ولی اول چرک خشک کن بخورید بعد پروسه درمان رو شروع کنید

راستی برای خشک شدن زودتر عفونت میتونید پونه دم کنید دماش ولرم روبه سردی که شد دهنتونو پر کنید چند دقیقه بمونه خیلی کمک میکنه به روندکاهش عفونت

و حتما شبها بعد از مسواک با  آب نمک یه دور دهنتونو بشورید خیلی روی سلامت دندان و لثه تاثیر خوبی داره

ببخشید زیاد توضیح دادم بشنوم کسی دندون درده من کلافه میشم دوست دارم زودتر خوب بشه

1156

رانا جون ممنون از پیشنهادت واسه خیارشور، حتما انجام میدم😘😘

ظرفای افطار رو شستم، خیارشورمم نهایی کردم، همسر رو فرستادم براش سبزی بخره و برای خودم بستنی😁😁

چند تا تیکه از کوه لباس موند

لوبیا پلوم رو گذاشتم، با پیاز داغ و جزغاله برای روش😍😍

تقریبا همه کارایی که میخواستم رو انجام دادم،غیر از مرورم و لایتنرم.

دامنمم یه کوچولو تغیر نیاز داره، مشب تمومش میکنم.

خوابم میاد ولی کارامو باید کامل کنم، فردا عصر بیکار باشم بخوابم،فرداشب حیاست، بتونم بیدار باشم.

نمیدونم چرا امسال از خودم تو ماه رمضون راضی نیستم😟😟😟😔😔

من از ظهر: خونه رو جم کردم، جارو نپتون کشیدم، بعدشم جارو نپتون رو اساسی تمیز کردم وشستم،گذاشتم خشک ...

واس خیار شور ترخون حتما بریز ...یکم سرکه قاطی کن ...نخود  خام چنتا بریز ...اگ برگ انجیر هم داری بریز اینا با عث میشه ترد و خوشمزه بشه 

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 
منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش ب ...

روغن مورد خیلی عالیه اگ بتونید گیر بیارید

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 
خدا قوت پس مهمونی کنسل شد اما خوب به بقیه کارهات رسیدی دیگه

اره ب همه چی رسیدم

من بعد از ظهر پیراشکی درس کردم و اش رشته مامانم اینا واس افطار اومدن ...پسرم ی گلدونو خالی کرد رو فرش 😟😟😟فردا سرو سامون بدمش و گلدونش رو عوض کنم ...همه ظرفای افطار رو شستم ...یکم خونه بهم ریختس ولی  پسرم  بهونه میگرف رفتیم یکم تو کوچه قدم زدیم حالا خوابوندمش چشاش خیلی قرمزه چن وقته ی بار بردم چشم پزشکی گف حساسیته پماد داد ولی تغییری نکرده فردا ی نوبت بگیرم ببرمش جای دیگ ...شوهرمم خسته بود گف بیاین خاموشی بزنیم دیگ بقیه کارام موند واس فردا 

1213
آفرین رفتی کمک مامان خدا نگهدارشون باشه انشالله هر چع زودتر خوب بشی عزیزم

مرسی عزیزم.خداعزیزانتوبرات حفظ کنه.ممنون گلم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
وای پس همه کارهات میمونه مثلا توی اینستا بیشتر کدوم پیج میری؟ با خودت عهد ببند توی سرچ گوشی نری چو ...

وااای اره رانا جان.همه کارام میمونه.همش قسمت سرچم.کلا از کار وزندگی افتادم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نذاشتی با عشقمون زندگی کنیم.حداقل بذار با زندگیمون عشق کنیم

سلام به گدبانوهای عزیزگزارش امروزمنامروزصبح تاظهرم توی بهداری ودرمونگاه گذشت(دخترم کم وزنه)ساعت۱۲خوابیدیم تا۲بعدازظه.بعدش

ظرف شستم

خونه روجم کردم

جاروبرقی کشیدم

دخترموحموم کردم وخوابوندمش

سوپ گذاشتم براش 

توی یخچالودستمال کشیدم

لباس شستم.دستشویی وحیاط شستم

خودمم حموم کردم

شامم خونه مادرشوهرم دعوت شدیم

سلام به همه ی خانمای کدبانو و پرانرژی

من برای امشب شاید افطار مهمون داشته باشم

برای همین باید حتما خونمو تمیز کنم

جارو گردگیری،تمیز کردن کابینتا

پاک کردن اینه ها و شیشه ها و..

و درست کردن افطار و سحری

تو این شبهای قدر التماس دعا دارم

1167
منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش ب ...

منم شنیدم خرگوشک خوبه خریدم از دیروز گذاشتم جلوی آینه

میرم وضو بگیرم بزنم حالا یه مدت ببینم تاثیر داره 

اتفاقا ارایشگر به منم گفت ولی منم قبول نکردم فعلا 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
منم اگه بشه باید برم خرید پارچه،  من فعلا عاشق اون دامنپیش بندی شدم که گذاشتم صفحه قبل. پارچه ...

خدا جونم 

به حق این سحر به زهراجون دختر بده سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی الهی آمین  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خوبی زهرا جون  کدبانو خیالت راااااحت هر چی هم یاد بگیری بازم هست 🤣🤣🤣 جدیدا رزین اومده دوس ...

ماشاءالله همتون کلی هنرمندید 

من تو این تاپیک حس میکنم خیلی عقبم   

سلام 

از همگی قبول باشه 

خدا قوت 

منم سرگرم کارهای روتین هستم این چند روز فرصت نکردم گزارش بنویسم 

بخاطر شب بیداری تا سحر خوابم کلا بهم ریخته روزها تا ظهر خوابم با بچه ها 

دادن ناهار و درست کردن افطار 

بازی کردن با دخترام 

1-2 ساعت انجام کارهای خونه (نظافت و گردگیری و لباس شویی و اتو و غیره)

شستن ظرفها 

نماز و دعا و غیره 

وب گردی 

درست کردن سحری 

کارهای هر روزه است 

باید برم کاموا بخرم چند تا لیف و دستگیره لازم دارم 

یه مقدار خرید هم دارم نمیدونم کی فرصت انجام پیدا کنم 

ان شاء الله بعد ماه مبارک برنامه مرتب تری باید بنویسم 

عقب موندم