1147
1226
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 490951 بازدید | 32319 پست
عزیزم شما خیاطی بلدی؟  من یه سوال دارم تا استادمو ببینم و ازش بپرسم طاقت ندارم صبر کنم😂 این ...

دوستان دیگه هم اگه جواب سوالمو بدونه ممنون میشم بهم بگه😍😍😍

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
خیلی عالی خدا قوت مهمونی چی شد میان؟

فدات عزیزی ...نه مهمونی کنسل شد ...

صب پاشدم همه ظرف کثیف ها رو شستم همه جا گردگیری کردم  همه اتاق ها رو جارو زدم ...اشپزخونمم کاملا تمیز کردم گاز و چدن ها رو سیم کشیدم ..بعدش اومدم خونه مادر شوهر  فقط مونده برم خونه ی سری لباس اتو بزنم .و ی روفرشی بندازم لباسشویی ...دیگ کاملا خونه تمیزه حالا باید تو تمیز موندنش تلاش کنم 😝😝😝

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 
عزیزم شما خیاطی بلدی؟  من یه سوال دارم تا استادمو ببینم و ازش بپرسم طاقت ندارم صبر کنم😂 این ...

عزیزم دامن ب اندازه قدی ک میخوای پارچه لازم داره حالا اگ پیلی دار و چین بخوای ب نسبت دو برابر و س برابر میشه ...این دامن ک گزاشتین ی قد دامن لازم از قسمت کمر تا پایین هر قسمتی ک میخوای اگ بلند بخوای ی متر ...و ی قسمت پیش بندی هم داره ...اونم اگ بخوایین بالاتنه معمولا 40تا 50سانت لازم داره 

قشنگترین حس دنیا لمس دستای کوچولوته😍😍😍واس تک تک نی نی سایتا ارزو کردم این حسو تجربه کنن 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

ممنونم😍😍 من از یادگیری سیر نمیشم، دیشب داشتم به این فکر میکردم که اگه به یه سنی برسم و هر چی میخو ...

چن وقته خیاطی میکنید ؟؟منم از قبل عید رفتم کلاس ی دوره ده روزه ...دوتا مانتو ی شومیز دوختم واس خودم امروزم رفتم پارچه خریدم ی شومیز دامن بدوزم واس مهمونیا ..

1156

سلام دوستای عزیزم

دعا میکنم بحق این شب بزرگ خداوند مهربون زندگیامون رو از شر تمام بلاهای آسمانی و زمینی و بلاهایی که به نظر میان و بلاهایی که به نظر نمیان  در پناه خودش حفظ کنه قلب های آکنده از مهربونی به ما هدیه کنه تا به تمام دنیا عشق بورزیم و دلمون رو شاد کنه به محبت امیرالمومنین آقا علی بن ابی طالب 

برکت بده به مالمون

برکت بده به عمر باعزتمون

شفا بده به مریضانمون

و قشنگترین دعای طول تاریخ بشر رو به اجابت نزدیک کنه و مارو به دیدن آقامون مفتخر کنه

از همه دوستان عزیز التماس دعای خیر دارم و دعاگوی همه شما مخصوصا رانا جون خواهم بود 🤲🤲💓

نه عزیزم نمیدونستم ربط داره

بله من هم مثل شما بودم از مایش  دی دادم خیلی پایین بود سه ماه با نسخه ‌بعد از اون هر روز یه دونه می خورم حتما چک کنید پایین بودش می تونه خطرناک هم باشه الان خیلی خوب شدم من اصلا نمی تونستم پنج دقیقه سر پا وابسته زود خسته می شدم

1213
سلام  از شما هم قبول باشه  چه قدر خوبه می تونید ابروهاتون رو مرتب کنید  من اصلا بل ...

واااي منم مثل شمام هميشه ميگم زودبه زود ميرم ولي هيچ وقت باوقتم جوردرنمياد.

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
من که امشب بعد از رفتن مهمونام دوباره روال تمیز کاری شب قبل رو انجام دادم.فقط مونده جمع کردن ظرفای م ...

تولدگل پسرتون مباااارك

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

سلام برهمه گزارش ديروزمن

خونه مامانم بودم هال واشپزخونه رو حسابي مرتب كردم وجاروكشيدم

اجاق گازوپاك كردم

شام درست كردم

حلوادرست كردم

سبزي كوهي پاك كردم

امروزم كلي كاردارم ولي حوصله كاركردن ندارم  اميدوارم حالم بهتربشه بتونم به كارام برسم.لطفابرام دعاكنين دوست جونيا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دامن ب اندازه قدی ک میخوای پارچه لازم داره حالا اگ پیلی دار و چین بخوای ب نسبت دو برابر و س بر ...

ممنون😍، فک کنم پس کافی باشه، ۱ متر و ۴۰ هست تقریبا.

امیدوارم بشه

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
چن وقته خیاطی میکنید ؟؟منم از قبل عید رفتم کلاس ی دوره ده روزه ...دوتا مانتو ی شومیز دوختم واس خودم ...

من بعد عید سه جلسه. رفتم، فعلا یه مدل مانتو و شمیز یاد گرفتم، 

یه شومیز واسه خودم دوختم، یه دونه واسه خواهرم، 

چرخم جادکمه نمیزنه، باید ببرم پیش استادم جادکمه بزنه، دیگه تمومه.

و یه پارچه دارم مبخوام یه شومیز دیگه واسه خودم بدوزم.

خواهرم از دوختم خوشش اومد، گفت تمیزه😍😘

مرحله بعد که احتمالا بشه اخر هفته، میرم پیش استادم دامن رو اموزش بده بهم، 

هنوز چادر و شلوار هم باید اموزش بده.

وقتم کمه خیلی لاکپشتی دارم جلو میرم😂

بالخره شومیز خواهرم تموم شد، امروز اومد پوشید خداروشکر براش تنگ نبود،نگران بودم، خیالم راحت شد،

تا شب:

حال رو جم کنم

لباسا رو تا بزنم

ظرف بشورم

واسه سحر ماکارونی بزارم، شایدم لوبیا پلو

لباس دستی بشورم

پسرک ر‌و حموم ببرم

یکم مرور کنم

1241