1147
1226
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 488923 بازدید | 32195 پست
سلام کارای امروز:خونه روجمع وجورکردم.قرمه گذاشتم.ظرف شستم.جاروبرقی اساسی کشیدم یعنی زیرفرشارم کشیدم. ...

راستی یادم رفت سینکو باتایددستی وسرکه برق انداختم ویه دستی به کابینت زیرسینگ کشیدم یعنی مرتبش کردم

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

بهترین چیز برای رفع تهوع بارداری خوردن گوشت گنجشکه به صورت کباب شده من تو زایمان اولم ویار شدیدی داش ...

ممنون گلم ببینم چجوری میتونم گیر بیارم

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام برهمه

گزارش ديروزمن:

خريدكردم

افطاروشام درست كردم

اجاق گازوبرررررق انداختم

كلي ظرف شستم 

سينكوبرررق انداختم

اشپزخونه رومرتب كردم 

ظرفاروجابه جاكردم گذاشتم توكابينت

جانوني وسفره هاروتميزكردم

ميوه شستم گذاشتم يخچال

يه دورماشين روشن كردم ولباساروپهن كردم

لباس دستي شستم

نتونستم به همه ي كارام برسم چون گردنم چندروزه دردميكنه شديدا

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
1156

سلام منم یه گزارش بدم تا سحر خوابم نبرد افتادم به جون آشپزخونه حسابی تمیز کردم یه قرآنم رو هم خوندم.امروز هم بعد از بیدار شدن خونه ها رو جارو کردم و سرامیکارو دستمال کشیدم لباسا رو تا کردم و یه دور دیگه لباس ریختم توی ماشین. واسه ناهار بچه ها لوبیا پلو درست کردم که خودمم سحر بخورم.واسه افطار هم آش بار گذاشتم الانم میخوام برم جزخوانی قرآن خونه همسایمون.

من اومدم😍😍😘

این دو‌روز خیلی شلوغ پلوغ شد، دیروز تا ظهر سرکار بودم، بعدش اومدم خونه،نیم ساعت خوابیدم، یه صفحه حفظ کردم، بعدش حاضر شدیم رفتیم خونه مادرشوهر، واسه افطار خونه فامیل همسرم دعوت بودیم رفتیم پدر مادر همسرمم برداشتیم رفتیم افطار، بعدشم جلسه قران و ساعت۱۲ برگشتیم، این شد که به هیییییچ کاری نرسیدم، فقط تونستم لباسایی که واسه مهمونی لازم بود رو اتو بزنم و چن تا تیکه از لباسا رو، یکم از حجم کوه اتو کم شد.

امروزم از صب سرکارم،تازه رسیدم، یکم بخوابم( به شدت کمبود خواب دارم این ماه رمضونی). بعدش یکم لباس اتو بزنم، افطار خونه خواهرشوهرم دعوتیم، بعدش جلسه قران خونه یکی از فامیلای همسرم، وقطعا تا پدرمادرشو برسونیم خونشون و برگردیم۱۲ رد شده و باز هم هیچ کاری نمیتونم بکنم.

خیار گرقفتم واسه خیارشور، فقط تونستم بشورمش بزارم یخچال

باید فرنی درست کنم ( اخر هفته خواهرم بچه های مدرسه رو افطار دعوت داره، منم دلم خواست کمک کنم، اگه بشه برای بچه هاش فرنی درست کنم، واسه همین باید یبار درست کنم که حجم دقیق مواد دستم بیاد بدونم واسه افطار اونا چقد باید درست کنم که انداره باشه،)

و یه عااالمه کار خورده ریز دارم،، که انشالله چهارشنبه انجامشون میدم. چهارشنبه بانک هم باید برم. 

سه شنبه عصر کلاس حفظمه، چهارشنبه عصر کلاس زبان

چهارشنبه انشالله مانتومم تکمیل میکنم

خونه یکم نامرتبه ولی واقعا وقت واسه تمیز کردنش ندارم امروز،انشالله فردا عصر مرتبکاری اساسی انجام میدم، الانم دیگه بخوااااابم😍😁😁

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹

من همیشه بصورت خاموش میخوندم واز شما مخصوصا زهرا جون انرژی میگرفتم تصمیم گرفتم خودمم گزارش بدم شاید زرنگ شدم 

صبح ساعت 9بیدار شدم دوش گرفتم قابلمه های غذای سحر را شستم لباسهای روی بند را جمع کردم و تا کردم گذاشتم کشو ظرفهای ماشین ظرفشویی را جمع کردم و گذاشتم سر جاش،کلی لباس دستی شستم افطار خونه یکی از آشناها دعوتیم یک ساعت زمان میبره تا آماده بشم😧

8

امروزصبونه خوردیم.خونه جمع کردم.ظرف شستم چندتیکه لباس دخترموشستم .بعدناهارحمومش کردم.حوله روشستم.الانم آماده شدیم بریم خونه خواهرشوهر(شام دعوتیم اونجا) که تگرگ شدیدمیباره همراه رعدوبرق وحشتناک منم ازترس قایم شدم میترسم برم بیرون خخخخ

سلام ب دوستای کد بانوم و مهربونم

از کارم بگم

طبق لیستی ک از دیشب تهیه کرده بودم

باشگاه رفتم

دکتر رفتم 

نیاز شد ی سر ب داروخونه برم

اومدم خونه ناهار بار گذاشتم

دستمال کشی کردم 

زیر گلدونا تمیز کردمـ

ملافه و پتو تخت و گذاشتم باد بخوره و انکاردش کردم

اتاقق مرتب کردمـ

نیتم اینه تا اخر هفته بشورمشون فعلا ک پریمـ نمیتونم

ی سری از ذکرامو گفتم

جارو کردم ظروفو شستم

کارایی ک تا شب انجام بدم

سر زدن ب مادرم و انجام دادن کاراهای نظافت اونجا

خوندن قران و اذکار 

مرتب کردن ظاهر و لباس خودم

درست کردن سالاد 

شستن ظروف شام 

مرتب کردن یخچال

تهیه لیست خرید ک همسر باید انجام بده

اگه بتونم خریدم کنم ک‌شاید نرسم میام میگم 

دوستون دارم میدونم ک امروز پر از حال خوب میشه اگه در برابر خستگی عزیزانمون لبخند بزنیم اگه بگیم میفهممت و حق داری این روزا باید حسابی هوای دل عزیزانمو داشته باشیم 

میشه برام دعا کنید مادر بشم🙏

سلام عزیزان 

اول بگم که امروز یکم تنبلی کردن نتم زیاد بود!!!

از کوه لباسهای اتویی یه تپه رو اتو کردم و هنوز یه قله دیگه دارم فتح کنم.

کلاس رفتم،الانم برم دوش بگیرم و افطار آماده کنم.

راستی برای تمیز کردن اتو پیشنهادی نداشتین؟

البته حدود دو ساعت بچه هارو بردم پارک.

راستی پسرمن کلاس اولش تموم شده.

چهارماه تعطیلن.اگر پیشنهادی برای آموزش و بازی تو خونه دارید استقبال میکنم.

خودم میخوام ارزش پولها رو بهش یاد بدم.سعی کنم حروف و کلمات انگلیسی رو بهش یاد بدم.

کلاس شطرنجم ادامه میده.

بقیه روشما بگید

1167
سلام عزیزان  اول بگم که امروز یکم تنبلی کردن نتم زیاد بود!!! از کوه لباسهای اتویی یه تپه رو ا ...

سلام خانم گلی

من یه روش میدونم که اونو مامانم انجام میداد قبلا حالا میگم شاید بدردتون بخوره

مخزن آبشو خالی کنید و بجای اب توش سرکه سفید انگور بریزید و بزنید به برق بذارید همونجور بمونه حرارتش متوسط باشه هر از گاهی دکمه بخارشو بزنید و تا تموم شدن سرکه منتظر باشید کل رسوبات داخلیش میریزه

فقط تموم که شد توش آب ریختین برای اتو چند بار دکمه بخارو بزنید تا منافذش خوب باز بشه فقط اول رو لباس کهنه امتحان کنید تا اگر رسوبی هم ریخت رو لباس جدید نباشه😍