1177
44
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 479462 بازدید | 31745 پست

سلام خانوماي گل خوبين؟دوستان من بازم تنبل شدم نميتونم كاري انجام بدم اصلا انرژي ندارم نميدونم چرا .لطفابهم راهكاربدين.دعوام كنين  

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
ممنون از محبت شما. باور می کنید توان و انرژی فوق العاده ای دارم بعداز تولد سومی . وقتی شبا به مرور ...

قطعا ذهن قوی داری که میتونی سه تا بچه رو مدیریت کنی و بیرون هم کار کنی.افریننننن داری خانوووووم😘😘😘🌹🌹🌹

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹
سلام خانوماي گل خوبين؟دوستان من بازم تنبل شدم نميتونم كاري انجام بدم اصلا انرژي ندارم نميدونم چرا .ل ...

بشین یه لیست بنویس از کارایی که دوس داری یاد بگیری، کارهایی که دوس داری انجام بدی. کارهایی که عقب موندن.

بعد میبینی چقد وقت کم داری که بهشون برسی، بعد خودبخود میری رو دور تند.

پس فردا انشالله نی نی داشته باشی دیگه وقت خیییییلی کارها رو نداری،همین الان انجامشون بده.

این تجربه خودمه، به شرایط من برسی به حرفم میرسی که دیره.( مثل ریش سفیدا شدم😂😂😂).

اگر زن نماز پنج وقت را بخواند و ماه رمضان روزه بگیرد و عفت و پاکدامنی را رعایت کند و از شوهرش اطاعت نماید و محبت علی بن ابی طالب (ع) را در دل داشته باشد به او گفته میشود: از هر دروازه ی بهشت که میخواهی داخل شو..... وسائل الشیعه،ج۲۰، ص ۱۵۹

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

و ما از صب،

ساعت۱۰ بیدار شدیم

انقد ذوق خیاطی داشتم یه شکلات داغ و کلوچه اچردم نشستم پای چرخ  ، نشستم دستگیره های اشپزیمو با همون پارچه خشکله براش روکش درست کردم تا با بقیه وسایل پارچه ای اشپزخونه ست بشن😍😍😍

الان میخوام با یه پارچه گل گلی یه ظرف سبزی یخچال درست کنم، باید اول بشینم تو نت سرچ کنم ببینم چجوری  درست میشه.

ماکارونی درست کردم خوردیم.

اون سبد سبزی رو درست کنم

حفظمو مرور کنم

عصر انشالله برم یه سر خونه مادرشوهرم

سلام خانوماي گل خوبين؟دوستان من بازم تنبل شدم نميتونم كاري انجام بدم اصلا انرژي ندارم نميدونم چرا .ل ...

منم همینطورم

دلم میخواد هرکس پستمو میخونه نصیحتم کنه

اصلا ب حدی از خودم ناامیدم ک روم نمیشه بیام این تاپیک

متاسفانه سر این مساله شوهرم ازم ناراحت شده😔

1156
بشین یه لیست بنویس از کارایی که دوس داری یاد بگیری، کارهایی که دوس داری انجام بدی. کارهایی که عقب مو ...

همیشه لیست مینویسم ولی دنبالش نمیرم کاش یک صدم شمامنم زرنگ بودم.خدا نی نیتوحفظ کنه.ممنون ننه خخخ

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو