2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خواهش میکنم عزیزم انشاله که بهتون خوش بگذره    

ممنون کدوم یکی ازاینا که گفتی به صفائیه خیابان تیمسارفلاحی نزدیکتره؟؟ببخش اینقدمیپرسم اخه زیاد وقت ندارم بگردم

ممنون کدوم یکی ازاینا که گفتی به صفائیه خیابان تیمسارفلاحی نزدیکتره؟؟ببخش اینقدمیپرسم اخه زیاد وقت ن ...

پاساژستاره نزدیک تره 

البته توخیابون امامزاده هم بوتیک های زیادی هست ولباس های قشنگی داره نسبت به صفائیه ارزون تره 

صفائیه جنس هاش گرون تره

برای سلامتی دخترم دعاکنید
پاساژستاره نزدیک تره  البته توخیابون امامزاده هم بوتیک های زیادی هست ولباس های قشنگی داره نسبت ...

واسه دخترت یه آیه الکرسی خوندم انشاالله همیشه سالم وسلامت باشه

پاساژستاره نزدیک تره  البته توخیابون امامزاده هم بوتیک های زیادی هست ولباس های قشنگی داره نسبت ...

بلوار امامزاده کدوممنطقه میفته حدودا

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

دوست عزیز برای خرید مانتو، لباس تو خونه، لباس زیر کجا خوب و با قیمت مناسبه در یزد؟ غیر از پاساژهای معروف