2410
2553
عنوان

چرا من پریود نمیشم

1211 بازدید | 23 پست

سلام خشگلا

۱۵ روزه پریودم عقب افتاده هیچ علایمی هم ندارم فقط گاهی پاهام درد میکنه..دکتر هم رفتم واسم ازمایش هورمونی نوشت دارو هم بهم نداد گفت جوابه ازمایشتو بیار بعد دارو میدم..

اویشن..گل گاوزبون..زعفرون هم خوردم بیفایده بوده..اعصابمم خورده...

چی بخورم که همین امروز پریود شم؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

حامله چی نیستی؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

منم پریود نمیشم به سلامتی بی بی هم قبا موعد زدم منفی..الان 5 روز آزموعدم گذشت پری نیومد

براي به ارامش رسيدن دلم و خوب شدن زندگيم يك صلوات مهمون هم كنيد...اخه دوسش دارم😔😔😔❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم پریود نمیشم به سلامتی بی بی هم قبا موعد زدم منفی..الان 5 روز آزموعدم گذشت پری نیومد

چقدر بده...

شوهر ندارم.. مگه لک لک ها واسم بیارن😂

پس اونوقت هورمونیه نترس

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
پاشوبیبی بزار قبل موعد‌کیلوچنده پاشو پاشو

امکان بارداری صفر..سه ماه پیش ای وی اف کردم باردار شدم اما سقط شد.مگر معجزه بشه که اینم فک نکنم خخخخخ شانس داشته باشم معلوم نیست چه کوفتم شده..اگه شنبه  نشدم یک آزمایش میدم شروع میکنم زعفران خوردن

براي به ارامش رسيدن دلم و خوب شدن زندگيم يك صلوات مهمون هم كنيد...اخه دوسش دارم😔😔😔❤️
2714
امکان بارداری صفر..سه ماه پیش ای وی اف کردم باردار شدم اما صفی شد.مگر معجزه بشه که اینم فک نکنم خخخخ ...

گلم بروازمایش بده نیازب ب ناشتایی اینانداره انشالله ک فاطمه زهرابهت عیدی داده 

گلم بروازمایش بده نیازب ب ناشتایی اینانداره انشالله ک فاطمه زهرابهت عیدی داده 

الهی آمین شنبه حتما اینکار میکنم

اگه حامله نیستی پیاز قرمز پوستشو دم کن مث چای یه لیوان بخور میشی از یجا خوندم خیلیا جواب گرفتن و ...

باشه عزیزم...

ممنون که گفتی

2706