1147
1226
عنوان

چرا من پریود نمیشم

437 بازدید | 23 پست

سلام خشگلا

۱۵ روزه پریودم عقب افتاده هیچ علایمی هم ندارم فقط گاهی پاهام درد میکنه..دکتر هم رفتم واسم ازمایش هورمونی نوشت دارو هم بهم نداد گفت جوابه ازمایشتو بیار بعد دارو میدم..

اویشن..گل گاوزبون..زعفرون هم خوردم بیفایده بوده..اعصابمم خورده...

چی بخورم که همین امروز پریود شم؟؟

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

منم پریود نمیشم به سلامتی بی بی هم قبا موعد زدم منفی..الان 5 روز آزموعدم گذشت پری نیومد

امروز تولد اقام حسين (ع)😍😍😍🥰اقاجون دورت بگردم من سالها منتظرم كه يك گوگولي بياد تو دلم ميشه بهم عيدي بدي...😭😭 محمدحسين مامان من منتظرم اين دفعه ديگه منتظرم نذار زود بيا تو دلم جانكم😔😔😔😔

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

منم پریود نمیشم به سلامتی بی بی هم قبا موعد زدم منفی..الان 5 روز آزموعدم گذشت پری نیومد

چقدر بده...

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐
1156
شوهر ندارم.. مگه لک لک ها واسم بیارن😂

پس اونوقت هورمونیه نترس

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میش واس سلامتی پسرم ونی نی تودلم یه صلوات بفرستین😍😍😍خداجونم شکرت عاشقتم خدا

پاشوبیبی بزار قبل موعد‌کیلوچنده پاشو پاشو

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاشوبیبی بزار قبل موعد‌کیلوچنده پاشو پاشو

امکان بارداری صفر..سه ماه پیش ای وی اف کردم باردار شدم اما سقط شد.مگر معجزه بشه که اینم فک نکنم خخخخخ شانس داشته باشم معلوم نیست چه کوفتم شده..اگه شنبه  نشدم یک آزمایش میدم شروع میکنم زعفران خوردن

امروز تولد اقام حسين (ع)😍😍😍🥰اقاجون دورت بگردم من سالها منتظرم كه يك گوگولي بياد تو دلم ميشه بهم عيدي بدي...😭😭 محمدحسين مامان من منتظرم اين دفعه ديگه منتظرم نذار زود بيا تو دلم جانكم😔😔😔😔
امکان بارداری صفر..سه ماه پیش ای وی اف کردم باردار شدم اما صفی شد.مگر معجزه بشه که اینم فک نکنم خخخخ ...

گلم بروازمایش بده نیازب ب ناشتایی اینانداره انشالله ک فاطمه زهرابهت عیدی داده 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم بروازمایش بده نیازب ب ناشتایی اینانداره انشالله ک فاطمه زهرابهت عیدی داده 

الهی آمین شنبه حتما اینکار میکنم

1213
اگه حامله نیستی پیاز قرمز پوستشو دم کن مث چای یه لیوان بخور میشی از یجا خوندم خیلیا جواب گرفتن و ...

باشه عزیزم...

ممنون که گفتی

1167
سلام احتمالا به خاطر استرس به هم ریخته سیستم بدنتون من رو یادتونه؟ دو هفته پیش دادگاه تشکیل شد ول ...

اره عزیزم یادمه..

خوبی؟؟

چرا انقدر دیر؟؟

ما همون روزی که رفتیم دادگاه قاضی حکم داد

1220