2737
2734

سلام من بابا بزرگم ۲تا زن داشت ۱فوت کرده و مادربزرگ اصلی من نیست . 

دیشب اومد تو خوابم گفت تو حامله ای شکمت به حامله میخوره . من خودم نزاییدم ولی مردم دیدم تو حامله ایی_

از اون جایی که میگن خواب زن چپیه ممکنه من هیچوقت باردار نشم. لطفا اگه تعبیر خواب بلدین راهنمایی کنید

نه بابا این چه حرفیه خواب زن چپه یعنی چی

واقعا ما زن ها خودمون رو هم قبول نداریم انتظار داریم همه قبولمون داشته باشن

من خودم هزار خواب دیدم همونی هم شده که تو خواب دیدم

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت خوابتو برای کسی تعریف نکن این مطلب به صراحت تو قران اومده 

روایت داریم که هرکس خواب رو هرطوری تعبیرکنه همونطور میشه و توصیه شده که اگرم کسی خوابشو تعریف کرد هرچی هم بود شما بگید انشاله خیره 

2738

عه منم پدرم فوت کرده چهار ساله... خواب دیدم اومد به من بیست و پنج هزار تومن پول داد گفت ببخشید بابا دیگه دستم خالیه گفتم این چیه بابا گفت شیرینیه گل پسرت برو باهاش براش لباس بخر اونموقع یک ماهم بود خودم نمیدونستم باردارم نی نیمم پسره خبرشو بابام بهم داد

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

سلام خوابه زن چپ نیست این یه حرف بیخود از عرابه که وقتی دختراشونو زنده ب گور میکردن یه خانومی خواب میبینه که همه شهر دارن عذاب میکشن این خوابش تو کل شهر پخش میشه و عراب ک میخواستن خودشونو گول بزنن میگن زن یه موجود بی ارزشیه و خوابشم برعکس میشه وما پاداش کارهامونو میبینیم😒

.

.

عزیزم شماهم یا باردارید یا به زودی صاحب یه فرزندسالمو صالح میشوید انشالله

قهـــــر کــــردن...‌باکنـــار گذاشتـــن خیلـــی فرق داره، مــــن خیلــی هارو کنــــار گذاشتم ولـــــے باهاشون قهـــــر نیستم.
2706