2737
2734

موهام به شدت میریزه میخوام برم پیش دکتر حسینی توی شیراز 

بنطرتون هزینه سونو و آزمایش و ویزیت و داروها حدودا چند در میاد 

تو رو خدا اگه میدونید بگید خیلی مهمه برام 

میگفت چشمات شهلاست ولی اون چشمای شهلایی هم دلشو زد....  ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمه داری?

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2728
سونو واسه چی دیگه اگه داروی دست ساز بهت بده کمتر از ۳۰۰ نمی شه هر دفعه ‌ویزیت هم ۳۰ تومنه با دفترچ ...

داروهای خارجی تجویز میکنه آخه 

ویزیتش که چیزی نیس ولی داروهاشون احتمالا۴۰۰یا ۵۰۰میشن.منم موهام بخاطر زایمانم داره میریزه😢

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

ادرس دکتر حسینی بهم میدین

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
حسینی خوبه؟

فهیمه جان باتمام وجود برات دعا میکنم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
ادرس دکتر حسینی بهم میدین

خیابان فلسطین، چهارراه هدایت، ساختمان سبز، طبقه دوم، مطب دکتر سید حسن حسینی متخصص پوست و مو

آبجی م مشاور پوست و مو هس تو شیراز، نماینده فروش یه برند معتبره میتونه کمکت کنه. هرکی ازش خرید کرده نتیجه گرفته، خودم منتظرم بارداری م تموم شه که بتونم کرم هاشو استفاده کنم چون پوست خودش خیلی تغییر کرده ماشاله

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
2706