2726
عنوان

معرفی فیلم گرگ بازی

1120 بازدید | 4 پست

عکس پروفایل فیلم ایرانی گرگ بازی با حضور 3 بازیگر هانیه توسلی-نگار جواهریان و علی مصفا منتشر شد.

دانلود فیلم گرگ بازی برای دانلود در تاریخ 7 اسفند ماه در ابزار وبلاگ کد تولز قرار خواهد گرفت بازیگران معروف و شناخته شده فیلم سینمایی گرگ بازی به ترتیب هانیه توسلی-علی مصفا و نگار جواهریان هستند.

Ali Mosaffa در نقش دکتر , Hanie Tavassoli در نقش هما و Negar Javaherian در نقش پرستو بازی خواهند کرد.فیلم گرگ بازی به صورت کامل در سال 96 ساخته و یکسال بعد برای اکران و پخش در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

در فیلم گرگ بازی همزمان 4 نفر آشپزی می کنند! درست حدس زدید؟ این فیلم 4 نویسنده به نامهای مجید اسلامی-علی نعمت اللهی-بیتا شباهنگ و عباس نظام دوست دارد.

پیش از این دانلود سریال رقص روی شیشه–دانلود سریال هیولا و دانلود فیلم لازانیا–دانلود فیلم راه رفتن روی سیم و دانلود فیلم خانم یایا برای دانلود قرار گرفت که اگر هوادار فیلم و سریال ایرانی هستید پیشنهاد میکنیم این فیلم و سریال ها را نیز دنبال کنید.

پس از دورهمی ماجراها و چالش های جدیدی برای آنها به وجود می اید و فیلم هم روی همین ماجراهای عجیب تاکید دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلمش خوبه؟ من دانلود کردم هنوز وقت نکردم ببینم مگه خانم یایا واسه دانلود اومده؟؟؟؟

والا من که دیدمش ولی اصلا نفهمیدم چی به چیه

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2728
والا من که دیدمش ولی اصلا نفهمیدم چی به چیه

من زیاد فیلم و سریال ایرانی میبینم ولی از بس بعضی از فیلما بی محتوا هستن،بیشتر کمدی نگاه میکنم😅

از کمدی ها خرگیوش خیلی مزخرف بود خییییلی