2703
2553
عنوان

امشب غم دنیا تو دل منه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 35 پست

چی شده که این حسو داری. من یه بار تو اون هفته سقط کردم بگ‌و تا کمکت کنم

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم این چ حرفیه میزنی ..خدا نکنه نابود بشن دور از جون مگه جوونه بیست ساله قراره از دست بدن&nb ...

از غصه گریه م نمیاد

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2456
۲ تا شیاف گذاشتم بخاطر اون هنوز لکه بینی ندارم.اما سینه هام شل شده

چقدر زود خودت رو باختی اینا که دلیل نمیشه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین عزیزم اگههههه قراره بیوفته میوفته... بازم خداروشکر کن ... زیر سه ماه سقط خیلی عادیه... نقص داشته باسه خودبخود دفع میشع ...حالا صبر کن ببین چی میشه...انشالله ک خیر

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
درست توضیح بده کمکت کنیم اگه کمک میخوای

از عصری یه کمردردی اومد سراغم...یه کمر درد خفیف...طوری که بدنم  وزیر دلم میلرزید...ساعت ۱۲ شب بود حس کردم سینه هام شله و تمام بدنم بی حس و حاله و 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2714
چرا حس سقط دا ی

اون احساس حاملگیمو ندارم دیکه

قبلشم یه خارج رحم داشتم...اینو دیگه نمیتونم تحمل کنم

فردا جمعست و همه سنوگرافیا ومتخصصا تعطیله...فردا رو چطور به شنبه برسونم....یا فاطمه زهرا خودت به دادم برس

عزیزم به خدا توکل کن من خودم نی نی 32 هفته از دست دادم بدترین درد دنیا رو کشیدم. تو بارداری دومم یه لخته بزرگ دفع کردم روز جمعه که فرداش تاسوعا بود هیچ دکتری هم نبود تمام دنیا رو سرم خراب شد. نمیدونم چه جوری تحمل کردم اما با خودم گفتم خدایا هرچی صلاحمه پیش بیار من بچه مو به تو سپردم.توام بسپار به خدا

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2706