2737
2734

خیلی میترم یه غده ی بزرگ تو سینمه که سونو دادم و دکترم گرفت غده ی خوشخیمه.گفت درمانی نداره خیلی میترسم .ینی بعد میشه سرطان سینه؟

استاد تغییر باشیم، نه قربانی تقدیر....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
[QUOTE=83434564]عمل کن .هیچ مشکلی نیست .بدخیم هم درمان شده این ک خوش خیمه دو تا از دوستانم بدخیم داش ...

نترس بابا من ۷ تا  داشتم  اندازه نارنگی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

منم دارم 

رفتم دم گفتن باید در بیاری 

منتها ی دکتر دبگ گفت نیاز نیست حالا موندم چکار کنم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من😐هیچی چندماه عزا گرفتم😂که دارم میمیرم سرطان گربتم ای وای😂😂😂😂😂😂😂

یه مدت ویتامین ای خوردم ب تجویز دکترالبته

بعداز کلی هزینه و درمان واینا ولش کردم ینی دکتراگفتن ادامه نده غده های معمول سینه س مشکلی نیس

حساس نشو ذهنت درگیرمیشه بدترمیشه

2706