2726

اگه به رو و احضار مربوط باشع بهتره هرچی سرچ میکنم اکثرشو دیدم😫مرسی😘

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
سوپر نچرال من خیلی این فیلمو دوس دارم.عالیه..البته از نظر من

مرسی عزیزم سریاله؟

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
the nun the melbourn family

راهبه رو دیدم دومیو ندیدم میبینم مرسی 😍😍

اره 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
آنابل خیلی راحت از روبیکا ببینش

دیدمش خیلی خوبه اونم مرسی خواهری

راهبه رو دیدم دومیو ندیدم میبینم مرسی 😍😍

اون دومیه قشنگترین ترسناکی بود که تو عمرم دیدم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
مرسی عزیزم سریاله؟

آره..فصل بندیه و هر فصلم تقریبا 30/35...قسمتیه..عالیه..عین اون یکی فیلما جاهای ترسناک ضایع نیست خیلی

نسبت به فیلمای دیگه متفاوته

سرچ کن تو اینترنت..

خداوندا دستانم خالیست و دلم غرق در آرزوهاست...یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان...یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن...

dont berath

no escape

world war z

dont hang up

bird box

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
من ترسناکتر از آنابل .اره .جنگیر و کلبه ارواح فیلمی نمیشناسم

احضارم خیلی خوبه... شوم هم همینطور...اره و کلبه دو ندیدم اخه خون ریزیه زیاد حس میکنم😫ولی میبینم مرسی کع گفی😘

اون دومیه قشنگترین ترسناکی بود که تو عمرم دیدم

واجب شد پس 😄😍

dont berath no escape world war z dont hang up bird box

دمت گرم عزیزم😍مرسی...برای سلامتی داداش کوچولوتم صلوات میفرستم😘

2706