2737
2734
عنوان

نه به دروغ گفتن در سایت!

230 بازدید | 39 پست

سعی کنیم هر جا،چه توی مجازی چه توی واقعیت خودمون باشیم و دور هر گونه اغراق،بزرگنمایی،دروغ و خیالبافی های خام رو خط بکشیم: )

از شما چه پنهون یکیو اتفاقی اینجا شناختم و مطمئن شدم که این شخص همون کسیه که میشناسمش!البته این موضوع رو با کسی درمیون نذاشتم و نرفتم تو تاپیکاش بنویسم که داری دروغ میگی و اینا،خوشم نمیاد از این رفتارا  

آمــــــــا  

چه دروغای بزرگی که اینجا نگفته  رسما ملت رو اسکل کرده  چه کاریه آخه؟!

خیلی باید بیکار باشی و لِوِلِت پایین باشه که بخوای اینجوری هیجاناتِ درونیت رو بروز بدی  با دروغ و سرکار گذاشتنِ ملت  

نه_به_دروغ#  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گفتي اونام گفتن باشه

همين الان چنتا تاپيك الكي بودك جات خالي خيللي مزخرف ميگفتن😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2738
یاد ثمین و فاخته و هووی فاخته و ساریتا و ... گرامی باد 😁

😂😂😂😂منم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706