2726
عنوان

نظرسنجی زایمان

219 بازدید | 23 پست

اگه زایمان اختیاری داشتین کدومو انتخاب میکردین؟

تعداد رای : 28
نظرسنجی
طبیعی
9
32%
سزارین
19
67%
⚡یک عدد بی برق...⚡

تجربه زایمان ندارم اما

اینجا خانومایی که زایمان طبیعی کردن خیلی راضی بودن که بعد بدنیا اومدن بچه دردشون تموم میشه و این حرفا

بعد چند روز میان تاپیک میزنن بخیم باز شده یا نمیتونن درست بشینن

پس زایمان طبیعی اینطور نیس که فکر کنی یهو دردت تموم میشه و راحت میشی

این ذهنیت بندازید دور🤗

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تجربه زایمان ندارم اما اینجا خانومایی که زایمان طبیعی کردن خیلی راضی بودن که بعد بدنیا اومدن بچه در ...

موافقم باهات...منم فقط از بخیش و عفونت بخیش میترسم

⚡یک عدد بی برق...⚡
واقعا؟؟؟چرا؟؟؟

به شدت درد داشتم که اکسیژن بهم وصل کردن نمیتونستم نفس بکشم تا دوماه درد داشتم بچم روز سوم جلوم داشت خفه میشد نمیتونستم بغلش کنم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
به شدت درد داشتم که اکسیژن بهم وصل کردن نمیتونستم نفس بکشم تا دوماه درد داشتم بچم روز سوم جلوم داشت ...

کی زایمان کردین؟؟؟یعنی دردش با شیاف و ... خوب نمیشه؟

⚡یک عدد بی برق...⚡
به شدت درد داشتم که اکسیژن بهم وصل کردن نمیتونستم نفس بکشم تا دوماه درد داشتم بچم روز سوم جلوم داشت ...

مخالف صد در صد طبیعی ام

ولی سزارینم بخاطر بی حسی و بیهوشیش میترسم

😣😣😣😣😣

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

از طبیعی ب شدت میترسم دکترم هم فقط میگه طبیعی 

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
تجربه زایمان ندارم اما اینجا خانومایی که زایمان طبیعی کردن خیلی راضی بودن که بعد بدنیا اومدن بچه در ...

عزيزم براي هركسي فرق داره

من دوستم طبيعي زايمان كرد خيلي هم خوب بود جاريم برا طبيعي دهنش سرويس شد

زن عموم سزارين بود بخيه هاي داخليش عفرنت كرد باز شد خيلي عذاب كشيد سه ماه طول كشيد تا خوبه خوب شه

زن داييم اصلا نميفهميد سزارين شده

همه چيز به بدن و بعدم شانس بستگي داره

اما اگه امار دقيق و كلي رو در نظر بگيري عوارض سزارين كمتره هرچند من اگه اختيارش دست خودم بود سزارين ميشدم

اما الان ديگه واقعا سزارين اختياري عملا وجود نداره حتي اكثر بيمارستانهاي خصوصي مگر اينكه همه هزينه ها رو خودت بپردازي

و بهتره دل مادراي باردار رو با حرفاتون خالي نكنيد همه ميدونن زايمان سخته و درد داره اما حرف اطرافيان ذهن ادم رو مشوش ميكنه و نمي زاره كه ارامش داشته باشي

من از اطرافيانم خواستم خاطرات خوب و بدشون رو برام نگن

خودم اطلاعات لازم رو از ماما و پزشك و جاهاي معتبر گرفتم و بقيه اش  رو سپردم به خدا

خدايا خودت حافظ پسرم باش
کی زایمان کردین؟؟؟یعنی دردش با شیاف و ... خوب نمیشه؟

سه ماه ونیم پیش زایمان کردم شیاف اصلا اثر نداشت

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
از طبیعی ب شدت میترسم دکترم هم فقط میگه طبیعی 

وای دقیقا میدونم چه حسی داری😔من از جفتش میترسم واقعا دارم دیوونه میشم...تو خوابم دیگه خواب زایمان میبینم

⚡یک عدد بی برق...⚡
مخالف صد در صد طبیعی ام ولی سزارینم بخاطر بی حسی و بیهوشیش میترسم 😣😣😣😣😣

بیحسی وبیهوشی ترس نداره وقتی اثرش بره میفهمی چه کاری کردی

2706