2726
عنوان

نظر بدید لطفا....گویندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3418 بازدید | 56 پست

من کامل گوش ندادم ولی همون اول از صداتون خوشم اومد

حتما موفق میشی 

برای بهتر شدن کارت کلاسهای فن بیان برو تو بیان کردن جمله ها و ابراز احساسات موقع خوندن کمکت میکنه

یکی از دوستان منم این کلاس رو میره و خیلی فرق کرده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بله صداتون خوب بود من کارهای هوشمندزاده رو دوست دارم   امیددارم باشرکت در ورک شاپ ها مهارتتون ب ...

بعضی از کارای هوشمند زاده برام قابل درک نیست.

بله کلاس فن بیان میرفتم یه دوره ای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم صدات خیلی قشنگه. ولی سین و شینت میزنه. من در مورد کتاب صوتی اطلاعات ندارم ولی اگه گوینده رادیو بخوای بشی نباید بزنه. نمیدونم میشه درستش کنی یا نه. نظر من اینه که دنبالشو بگیر صدات واقعا قشنگه. یه سر به این کلاسای دوبلوری بزن. نمیدونم خانه خبرنگاران جوان میتونه کمکت کنه یا نه ولی نزدیکترین راه به صدا و. سیماس.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزیزم صدات خیلی قشنگه. ولی سین و شینت میزنه. من در مورد کتاب صوتی اطلاعات ندارم ولی اگه گوینده رادیو ...

ممنونم عزیزم   

تا حالا به سین و شینم توجه نکردم. چون تازه یه ماهه دماغمو عمل کردم بیشتر فکر می کردم صدام تو دماغی باشه

صداتون خوب بود فقط باید یکم رو خودتون کار کنید چون هم یکم احساس میکنم با عجله میخونی هم اگه بتونی با احساس تر بخونی که احساسش منتقل بشه خیلی بهتر میشه

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

سلام عزیزم

اگه دوست داشته باشی به طور رایگان کار کنی انجمن های اوای رمان مختلفی هستن که اکیپ های گویندگی دارن

مثل یک رمان ( اوای یک رمان) و نودهشتیا که فک کنم هنوزم داشته باشه

میتونی یه مدت با اینا کار کنی که صدات شناخته تر بشه

دیگه کوچولوی سایت نیستم😊 ی خانوومی شدم بیا و ببین😅😆 اکانت قبلا دست دو نفر بوده،جاسوس بازی در نیارید

با اجازه ات ویست رو واسه یکی از دوستام فرستادم.

Melika_m.h:

صداش خیلی خوبه

بعضی جاها تند میخونه

خوب بود اگه تغییر لحن داشت

صدا قاشق و چنگال میاد چرا؟😂😂

گوشی رو تکون نباید بده چون خش خش میکنه

میتونست از یه اهنگ بی کلام استفاده کنه

متنی که انتخاب کرده خوب بود.

صدا خیلی میاد خیلی، تمرکزم رو از دست میدم.

جملات عاطفی رو مهربون تر بگه بهتره

چرا تپق؟😅

احساسش تا حدودی خوب بود

دلنوشته ضبط کنه اگه فک میکنه حسش و احساسش خوبه

"کار شدنی نبود و من باید همه چیز رو میگفتم" رو یه مقدار بد گفت.

تمرکزشو رو از دست داد و خط رو گم کرد.

"رنگ قرمزی که محو تر میشد" رو "ح" رو بد تلفظ کرد

مکث رو میتونست بیشتر کنه

آخرش دیگه خسته شد ک😊 از متن های کوتاه شروع کنه اگه تازه قصد داره شروع کنه.

موفق...!

خسته نباشی❤👌

دیگه کوچولوی سایت نیستم😊 ی خانوومی شدم بیا و ببین😅😆 اکانت قبلا دست دو نفر بوده،جاسوس بازی در نیارید
2706