2410
2553
عنوان

لطفا بخونید (شرایط کاریم تو ایران)

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 53 پست
حرفتو تا حدي قبول دارم، ولي از ديد ي توليد كننده هم نگاه كن، كارگر ايراني حقوق بالاتري ميگيره، بيمه ...

آخه نباید ک بیگاری بکشن راست میگه اگر اتباع خارجی برای کار کمتر بگیرن . کار رو میدن ب خود ایرانیا ،زیرساخت بررسی شکایات باید قویتر بشه.

واقعا🖒🖒من مشهدیم با احترام ب افغانهای عزیز تازه فهمیدم یه محله از مشهد که خیلی جمعیتشم زیاده افغان ...

الان کاربریت میترکه منم دقیقا این حرفو زدم البته بدون منظورا .. ترکیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ژاپنی می‌گفت ایرانیا خیلی خیلی باهوشن ولی تنبلن...

توکشور اونا ازهر ۱۰نفر یکیشون عاقله اون ۹نفرو اداره می‌کنه و

ولی توایران ازهر ۱۰نفر ۹نفرزرنگن اون یه نفر تنبل به ۹نفر نظارت داره ...

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2720

وضعیت مهاجرای ایرانی خیلی بده مخصوصا اونایی که برای کارای غیر تخصیصی و برای بهبود زندگی و معیشت میرن‌.نمیشه به افغانها هم خورده گرفت اونا هم اگه میتونستن زندگی بهتری داشته باشن اینجا نمیموندن مخصوا که الان پول افغانی از ریال ما کلی معتبرتره!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

بنظرم ربطي به افغانيا نداره 

تو كشوري مثل امريكا از همه جاي جهان مهاجر داره اصلا لس آنجلس انگار ايرانه نه تنها ايراني عرب ترك افغاني روسي اصلا از همه مليتها پره پره تو امريكا ولي آيا اقتصادشون ضربه خورده؟؟؟؟؟

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اومدن اینجا کار جوونای مردم ک دزدیدن  تازه طلبکارم هستن با اون قیافه هاشون😏😏😏😏

متاسفم برات قیافه تو بهتره نه ؟؟؟! ب افریده ی خدا توهین نکن هیچوقت حق نداری در مورد قیافه ی کسی بد بگی

2714
اونها کارشون تخصصیه اینجور افراد بیان ایران خیلی هم خوبه

کل جمعیت افغان ها تو ایران 1 و نیم ملیون تا سال 95 بود 

که طی دو سال اخیر حدود نصف این جمعیت مهاجرت کردن 

خدارو شکر که مسبب مشکلات کشور پیدا شد!!!!!!!

متاسفم برات قیافه تو بهتره نه ؟؟؟! ب افریده ی خدا توهین نکن هیچوقت حق نداری در مورد قیافه ی کسی بد ب ...

بااااور کن من خیلی از دوستام افغانی بودن اصلا نژاد پرست نبودم ...

ازوقتی مشغول کار شدم و تو محیط کارم(اتاق عمل) دیرم که افغان ها دختراشونو قبول ندارن و کاها تو خود بیمارستان میزارن میرن اعصابم ریخته بهم آلرژی پیدا کردم بهشون...

همشون نه 

ولی اون قشر خاصی که دختر بیچاره رو میزارن تو بیمارستان و میمونه خیلی بی فرهنگن😢😢😢

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
بنظرم ربطي به افغانيا نداره  تو كشوري مثل امريكا از همه جاي جهان مهاجر داره اصلا لس آنجلس انگا ...

تولید دارن . برای ما ریشه ای عمل نمی کنن ، ریشه یعنی نخبه ها ، یعنی دانشجوها یعنی تولید یعنی کشاورزی سالم.ولی چ فایده 

بنظرم ربطي به افغانيا نداره  تو كشوري مثل امريكا از همه جاي جهان مهاجر داره اصلا لس آنجلس انگا ...

حرف حق 

کامنت بالایی منو بخون 

جمعیت افغاها تو ایران حدود 1 میلیون کمتر با بیشتره 

2706