2733
2734
عنوان

خانومای بارداری میشه بیاید نگرانم

182 بازدید | 23 پست

سلام. دوستان من الان هفته ۳۹بارداریم خارش لبه های بیرونی واژن دارم حدود دوماهی میشه به دکتر که گفتم گفت چیزی نیست خودتو خشک نگه دار منم بشدت ادم تمیزی هستم نظافت رو رعایت میکنم همیشه. الان متوجه شدم رو کلیتورس یه چیزای مثل جوش ریز زده شده ولی گوشتی شکل هستن تازه متوجه شدم، اصلا دارم دیونه میشم اینا چین؟ کسی بوده مثل من باشه؟  ازحاملگیه یامریضیه؟ به جنین آسیبی وارنمیکنه واسش مشکلی پیش نمیاد؟ بخدا دارم دیونه میشم دسترسی به دکترهم ندارم تاشنبه لطفا راهنماییم کنید خیلیییی نگرانم ببخشید خیلی واضح هم حرف زدم.

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

باورکنید الان که دیدم ازترسم افتادم تب ولرز. اینا چین اخه یهویی متوجه شدم چرا اینجور شدم من خیلی نظافتو رعایت میکنم مشکل ازچیه مریضی خاصیه؟ 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خيلي تجريم از تو كمتره عزيزم وگرنه كمكت ميكردم

اصلا دارم دیونه میشم میخام بزنم زیر گریه از همه چی خسته شدم 

ای بابا چرا انقدر نگرانی عزیزم 

انگار حساسیت دادی هفته ی ۳۹ هستی اخرشه دیگه از چی میترسی!

زایمان زودرس که نمیشی هرچیم باشه اگه خیلی نگرانی برو بیمارستان چک‌کنن 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2738

واي منم تازه فهميدم باردارم منم دو تا زدم لبه هاي بيروني خيلي ناراحتم باورن كن خييييلي تميزم و نضافتو رعايت ميكنم ولي نميدونم علت وجود اينا چيه خيلي ميترسم چون اول بارداريمم هس

من شنیدم برفکن اصلا خطر نداره عفونت داری برو دکتر منم یه وقتایی دارم

عفونت نیست. مثل جوشه ولی گوشتی شکل ریزن ۳تان

واي منم تازه فهميدم باردارم منم دو تا زدم لبه هاي بيروني خيلي ناراحتم باورن كن خييييلي تميزم و نضافت ...

مال تو چطوریه؟  من امروز متوجه شدم اینجورشده، 

2706