2733
2734

خانوما من یک ماه و نیم پیش 95 کیلو بودم،،،با روزی چهل دقیقه پیاده روی و نیم ساعت ورزش با دستگاه و رژیم الان شدم نزدیک 86 و 87،،یعنی کاهش هفت هشت کیلو وزن،،،ولی هرکس میبینه میگه اصلا هیچ تغییر نکردی؟؟دلیلش چیه که ساز کم نمیکنم؟

نظر خودم اینه چون خیلی وزنم بالا بوده حداقل باید یه پانزده کیلو کم کنم که یه کم جمع و جور نشون بدم ؟؟؟

ولی چندنفر گفتن شاید عضله داری کم میکنی و چربی نمیسوزونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظر خودت درستتره

اگه عضله بسازی که باید سایز کم کنی

تو وزنای بالا حداقل ۱۰ کیلو که کم کنی بعد مشخص میشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

توروخدا هرکس میدونه کمک کنه،چون دارم ناامید میشم،،،خب باید چیکار کنم که سایز کم کنم و چربی بسوزنم؟؟؟

نظرتون چیه اخه،،،،هرکس هم یه چیزی میگه آدم نمیدونه کدوم حرف راسته ،

2738
نظر خودت درستتره اگه عضله بسازی که باید سایز کم کنی تو وزنای بالا حداقل ۱۰ کیلو که کم کنی بعد مشخص ...

آره والا خودمم فکر میکنم اینجوریه،،آخه بیست و پنج کیلو اضاف وزن دارم،،،

عضله واب بدن از دست دادی  احتمالا چون چوبی حجم بالایی نسبت ب عضله داره  یک کیلوعضله نصف یک کیلو چربیه ولی در کل کاهش وزن بالای ده کیلو خودشو تو ادمای تپل نشون میده

دخترنازم من وباباجونت بی صبرانه منتظرتیم  از خدا میخوام سلامت وسالم چشماتوتواین دنیا باز کنه   

بخاطر اینکه 7.8 کیلو واسه وزنت خیلی کمه

من 77 بودم شدم 68 هیچکی نمیفهمید لاغر کردم

ینی میگفتن تغییز نکردی

تا حدود 60 شدم همه میگفتن اره لاغر شدی

الانم که 56 هستم دیگ لاغرم

با توجه به وزنت که زیاده باید بیشتر کم کنی تا نشون بده

الان فقط خودت متوجه میشی کم کردی

امیدت رو از دست نده تو میتونی یه خوش تیپ بشی

عضله داری میسوزونی از مربی برنامه بگیر

والا مربی مون هم هیچی حالیش نیست،،،خودش هم نمیدونه دلیلش چیه،،،خب چهل دقیقه دارم پیاده روی میکنم دیگه،،،پیاده روی خب میگن چربی میسوزونه

شما برو عطاری بدنت بلغمیه حتی ممکنه تو مدفوعت ببخشید ببخشید تاحالا ترشحات بی رنگ دیده باشی

برو عطاری مخلوط چند تا گیاه که برای بلغمیاست بخر مثل زیره دارچین وزرد چوبه و زنیان و.... خودش بهت بقیرم میده اینارو اسیاب کن برگ سنا هم بگیر که ملینه کمک به دفعت میکنه

این مخلوطو روزی یک یا دوتا قاشق چایی خوری بریز رو زبونت بعد اب بخور دوست نداری پوکه کپسول بخر ازشون بریز تو اون بخور اینا گرمیجاتن اب میان بافتیو میکشن از طرفی سردی بدنتو میگیرن

کاهو هم نخور شیرم زیاد نخور جای کاهو سبزیجات بپز بخور یا خام خوب بجو مثل گل کلم و هویج و کرفس و..

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706