2410
2553

ما میخوایم بریم شمال

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره...

داخلی بخوای بری یا خارجی

عید امسال به طور استثنا خارج خوبه چون که دلار گرون شده مردم نمیتونن به خارج سفر کنند بنابراین خیلی تور های خارجی خلوت هستن و اصلا اذیت نمی‌شید. من پیشنهادم این هستش که اگه شرایطش رو دارید سفر خارجی برید 😊

ولی داخلی زنجان و یزد و شیراز به نظرم خوبه😊

2720
بستگی داره... داخلی بخوای بری یا خارجی عید امسال به طور استثنا خارج خوبه چون که دلار گرون شده مردم ...

خارجی دوس دارم ولی مرخصی و شرایطشو نداریم 

دلم میخواس از عید یزد بدونم ببینم خوبه کجاشو بریم؟

خوش بگذره  شمال عالیه

مرسی.هیچ سالی عید شمال نرفتیم امیدوارم ترافیک وحشتناک نباشه

شما کدوم شهری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2714
خارجی دوس دارم ولی مرخصی و شرایطشو نداریم  دلم میخواس از عید یزد بدونم ببینم خوبه کجاشو بریم؟

آخی عزیزم🙁⁦❤️⁩ ایشالله سال بعد قسمت شه برید خارج😊⁦

آره یزد خیلی خوبه ما با تور مارکوپولو سه سال پیش رفتیم یزد. خیلی بهمون خوش گذشت. اول از همه حتما با تور برید چون برنامه‌های تور خیلی جذاب و خوبه. یزد جاهای دیدنی زیاد داره که خود توری که باهاش سفر می‌کنید میبرتتون مثل آتشکده یزد و ....

اما جدا از برنامه‌های تور حتما خودتون از لیدر تورتون بخواین تا بهتون درباره شهر تاریخی میبد توضیح بده و راهنماییتون کنه بعداً خودتون با آژانس برید شهر رو کامل ببینید. واقعا شهر دیدنی هستش. نارین قلعه و آب انبارها خیلی جالب هستن 😊