2737
2734

مامانای گل نظرتون درباره استفاده از روروئک چیه؟ اگه خوبه تو چندماهگی خوبه؟ چه مارکی خوبه؟

راستش اینقدر تبلیغات منفی علیه روروئک زیاد بود من با وجود اصرار مادرم نخریدم ولی الان حس میکنم لازم دارم.

میشه نظر بدین

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منکه برای بچه اولم خریدم اصلا دوس نداشت استفادم نکردم😐الانم ک میگن خیلی صرر داره تویکی از کشورای خارجیم کلا ممنوعش کردن🤔

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

من چند روز پیش یه مقاله میخوندم که خوب نیست

علاوه بر مشکلات استخوانی و لگنی که میگن

روروئک باعث میشه دید بچه کامل نشه

اونایی که موقع حزوه نوشتن از تخته عقب می مونن

کسایی هستن که روروئک استفاده کردن

چون با استفاده از روروئک کمتر چهار دست و پا میرن دیدشون کامل نمیشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
من خریدم اما استفاده نشد . یکی دوبار بچم نشست روش الانم افتاده تو انباری   به نطرم اصلا چیز مف ...

بزاردیواربفروش .من از دیوارخریدم دخترم ننشست گداشتم دوباره فروختم

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2738

تو کشوری مثل ایتالیا فروش و استفادش ممنوعه ولی خب بنظر من چیز خاصی نیست بعضی وقتا لازمه مثلا میخوای چند دقیقه ای ناهار درست کنی یا ظرف بشوری بچه رو داخلش بذاری البته دورادور مواظبش باشی بچه ها خودشون هم روروک دوس دارن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

هم خوبه هم بد

بدیش بخاطر خطرشه که ممکنه بچه بیفته و سرش جایی بخوره یا بره هر جایی و چیزی برداره

خوبیشم اینه که بچه یکم مشغول میشه باهات کار نداره

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2706