2726

برا آسم رو نمی دونم ولی قیمتش خیلی بالاس

ولی فک نکنم ، یعنی واقعا خوبه؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
برا آسم رو نمی دونم ولی قیمتش خیلی بالاس ولی فک نکنم ، یعنی واقعا خوبه؟

من که شنیدم خوبه نمیدونین حدودا چنده و از کجا میشه پیدا کرد

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم اکثر لبنیاتی ها دارن ولی فکر نکنم اصل باشه

چون ما یه زمانی رفتیم از کسی که شتر داشت مستقیم خریدیم حدود 5 سال پیش بود گفت شتر انقدر کم شیر میده که نگو در حد یه لیوان واسه همینم گرون هست واسه رماتیسم مامانم گرفتیم

یادم نیس دقیق لیتری 20تومن گرفتیم یا یه ظرف دو لیتری بود 20 تومن گرفتیم

اینایی که تو مغازه هاس به احتمال 90 درصد اصل نیس

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم
گلم اکثر لبنیاتی ها دارن ولی فکر نکنم اصل باشه چون ما یه زمانی رفتیم از کسی که شتر داشت مستقیم خرید ...

خیییلی ممنون🌷🌷🌷

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند
من که شنیدم خوبه نمیدونین حدودا چنده و از کجا میشه پیدا کرد

من قیمتشو بالای صد شنیدم ، اینایی که تو بازارن پرسیدم میگن الکین و قاطی دارن مگه مستقیم از شتردارا بگیرین که از اصل بودنش مطمئن بشین

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

اده واسه خیلی چیزا خوبه حتما میتونید ماهی سالی یه بار استفاده کنید از این بسته بندیاش هست فک کنم یه لیتری نمیدونم من تو لبنیاتا دیدم زده بود ۲۰ فک کنم اتفاقا مامان بزرگم ازش استفاده کرده خوبم جواب گرفته الحمد الله

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

سلام من همسرم مزرعه پرورش شتر داره توی مشهد و شیر شتر هم میفروشیم میخواستم اطلاعاتی به دوستان بدم هدفم فقط کمک به دوستانی است که با شیر شتر آشنایی ندارنه

شیر شتر اگه با تغذیه خوب نگهداری بشه نباید مزه شوری و تلخی داشته باشه و اینکه شیر شتر تازه نباید بره بره بشه . برای اینکه خاصیت شیر شتر حفظ بشه اون رو به طور غیر مستقیم حرارت بدین یعنی توی ظرف بریزین و روی سر کتری تا دمای ۷۰ درجه بزارین چند دقیقه بمونه تا پاستوریزه و استریلیزه بشه اینطوری خاطر جم هم هستید 

این شماره منه اگه شیر شتر خواستید در خدمتم برای بچه های  اوتیسم هم تخفیف داریم ۰۹۰۳۷۳۷۹۰۰۲ فقط بگین از نی نی سایت معرفی شدین برای مطمئن شدن میتونید از دامداری هم دیدن کنید