2726
عنوان

لکه لانه گزینی

1030 بازدید | 33 پست

سلام دوستان 😊😊... دیروز ۱۵ سیکلم بود و ظهرش برای بارداری اقدام کردم بعد یه ساعت یهو تخمدان چپم درد گرفت حدودا ۱۰ دقیقه بعدش خوب شدم تقریبا ساعت ۸ شب دل درد و کمر درد پریودی برای ۵ دقیقه اومد و خوب شدم و حدودا ۲ ساعت بعدشم همراه ترشح تخم مرغی شکل لکه کمرنگ صورتی اومد و دیگه هیچی .. کسی لکه لانه گزینی وسط سیکل داشته💝

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔

توروخدا اگه کسی لک لانه گزینی دیده بهم بگه ... خیلی وقته منتظر نی نیم بیاد

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من این ماه ک ماه اول اقدامم بود  اینطور شدم

خوب شما باردار بودین عزیزم .. 

ن .ماه اول اقدامم هست باردار نیستم

ان شاءالله زودتر نی نی بیاد تو دلت عزیزم

لکه لانه گزینی یک هفته تا ده روز بعد از اقدامت اگه باردار شده باشی اتفاق میفته

عزیزم من ۱۱ سیکلم و ۱۳ و ۱۵ اقدام داشتم ... ولی دیروز فقط لک اومد ... 

ان شاءالله زودتر نی نی بیاد تو دلت عزیزم

ممنون به نظرت چرا اینجورشدیم من به بچه های سایت گفتم گفتن این لک تخمک گذاریه ن لانه گزینی

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
من روز موعد پریودم لک لانه گزینی داشتم چندتا لکه صورتی کمرنگ،معمولا یک هفته بعد از اقدام اتفاق میفته ...

شما دلیلش رو میدونی ... اخه لک لانه گزینی دیدی ... ممکنه برای تخمک گذاری باشه

ممنون به نظرت چرا اینجورشدیم من به بچه های سایت گفتم گفتن این لک تخمک گذاریه ن لانه گزینی

جدی ... یعنی برای منم تخمک گذاری بوده ... ان شاءالله که خیره ... اخه برای من اصلا تا الان اینجوری نشده

عزیزم من ۱۱ سیکلم و ۱۳ و ۱۵ اقدام داشتم ... ولی دیروز فقط لک اومد ... 

باشه عزیزم ولی انقدر زود لانه گزینی اتفاق نمیفته ک شاید عفونت داری تقریبا زمان پریودی دو سه روز قبلش لکه داری ک اونم همه نمیبینن فقط درصد کمی

2706