2726
عنوان

دعا کنید خبر خوبی بشنوم

132 بازدید | 12 پست

خدایا دلم گرفته در انتظاره یک خبر،دلم میخاد این هفته ک زنگ میزنن بهم بگن بچت سالمه خداروشکر .خدایا خبری ب جز این نشنوم.خدایا امیدم ب خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا به امید خود خدا و خانوم زهرا خبر خوش بشنوی

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
2728

منم با هزارتا قرص و دارو و بدبختی و بی پولی و خفت دور دکترا بودم تا باردارشدم حالام ک باردارشدم همش لک و خونریزی دارم استرس منو کشته میترسم بچه برام نمونه کل شهرم خبر کردن باردارم .همش استراحت مطلقم اما باز لک و خون قطع نمیشه خسته ام خسته خداجوابمو بده خدادمنو ببین شرمنده نشم جلو دوست و دشمن جلو شوهرم که بازجر پول در میاره و داده خرج کردم شرمنده نشم.چیز زوری ازت نمیخام خدا فقط میگم حالا ک دادی عنایت کردی برام نگهش دار.هرکسی کامنتم خوند دعام کنه محتاجم انشاءالله گره از مشکلتون باز شه.سمیه هستم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین