2737
2734
عنوان

نمیدونم چیکار کنم

75 بازدید | 10 پست

با مامانم اومدیم مشهد پسر10ماهه ام اسهال و استفراغ گرفته امروز تبم کرده دیشب بردیمش دکتر بهش سرم زدن دکترش گفت فردا اسهال و تب هم اضافه میشه شوهرم نمیدونه پسرم مریضه نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم

پودر کیدی لاکت یا پودر پلانتاژل بگیر براش بریز تو ماست بده بهش خوب میشه حتما زود 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

چرا نگی خب بگو مگه تو بچه رو مریص کردی بچه ها آب و هواشون عوص میشه مریض میشن. مشهدم پر زائر ویروس های جدیدم هست خب طبیعیه دیگه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نگی خب بگو مگه تو بچه رو مریص کردی بچه ها آب و هواشون عوص میشه مریض میشن. مشهدم پر زائر ویروس ها ...

نگران میشه برای شنبه بعدظهر بلیط داریم اگه بلیط برا امروز یا فردا پیدا کنم برمیگردم

2728
نگران میشه برای شنبه بعدظهر بلیط داریم اگه بلیط برا امروز یا فردا پیدا کنم برمیگردم

آها فک کردم می‌ترسی مثه بعضی خانما ک بچه یه چیزشون میشه قایم میکنن... آن شاالله خوب میشه منم بچم هشت ماهش بود اسهال شدید سفر اجباری پیش اومد با همین پلانتاژل خوبش کردم. بچم پاهاش زخم شده بود بخاطر هی اسهال رفتن نمیشد پوشکش کنم جیغ می‌کشید 

اینا برا چی هست؟برا بچه ضرر نداره؟

نه برا اسهال 

عزیزم ایشالا خوب میشه

منم بچم 10 ماهشه اسهال شده فقط به او آر اس جواب داد بقیه داروها روش تاثیر نداشت

کیدی لاکت از داروخونه بگیر بریز تو ماست بده بخوره اما فقط روزی یکی

بی بی کر هم خوبه

2738