2733
2734

برام خیلی مهمه..

اگه مطمین هستید جواب بدین. .

ممنون..

تو اینستا اگه کسی ک فالوش کردیم و فالومون کرده رو بلاک کنیم میفهمه؟؟؟

منظورم این نیست ک بره ببینه دیگه جز فالووراش نیستیم..

یعنی براش پیام میره؟ ک فلانی بلاکت کرده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیام نمیره

ولی اگه بخواد بیاد پیجتو ببینه متوجه میشه بلاکش کردی

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2728
چطوری میفهمه

دیگه نمیتونه پیجتو ببینه، قبلن میدید الان نمیبینه

متوجه میشه دیگه! الانم پروفایلت میاد براش ولی داخل پیجت نمیتونه بشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2738

بعد از چند روز دیگه پروفایلتم نمیتونه ببینه، مگر اینکه قبلن تو دایرکت چت کرده باشین و از اون طریق بتونه چک کنه

اگه ریمووش کنم.. چی میفهمه.... اپ نداره

خب اگه تعداد فالوعرهاش زياد باشه شايد به همين زودي نفهمه  مگه اينكه تو براش مهم باشي سريع بفهمه توي فالوعراش اسمتو سرچ ميكنه ميبينه نيستي 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
بعد از چند روز دیگه پروفایلتم نمیتونه ببینه، مگر اینکه قبلن تو دایرکت چت کرده باشین و از اون طریق بت ...

چت بلافاصله بعد بلاک برایه هر دو طرف کلا پاک میشه ،تا وقتی که از بلاک طرفو در بیاری دوباره چتا مشخص بشه 

2706