2737
2734

فردا دخارخالم برای زایمان بیمارستان بستری میشه . منم همراهشم . هر کی هر نکته ای به ذهنش میرسه که برای زایمان راحتتر موثره لطفا بهم بگه . ممنونم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جراتی دارن طبیعی زایمان میکنن  من قبل حاملگی با شوهرم حرف زدم گفتم بچه فقط به شرط چاقو

من خودم هم طبیعی رو ترجیح میدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

فقط موقع درد کشیدن رو تخت نباشه رو توپ بشینه قر بده و راه بره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
شنیدم پیاده روی خوبه

اینا که اره مال قبل زایمانه در حین زایمان میخوام

2738
فقط موقع درد کشیدن رو تخت نباشه رو توپ بشینه قر بده و راه بره

ممنونم

من زایمان طبیعی کردم، ماساژ و آب گرم تو اوج درد تنها چیزایی هستن که دردو یکم آروم میکنن، با کف دستت پهلو ها و کمرش رو تو اوج درد ماساژ بده یکم آروم بشه، گاهی هم بره دستشویی آب گرم بگیره به شکمش 

ما حامله ایم فردا تاپیک بزن ببینم چ خبره دردش چطور بوده..بعدش ازش بپرس طبیعی خوبه یا سزارین

هر بدنی و هر روحیه ای فرق داره من خودم درد طبیعی رو کشیدم بعد سزارین شدم ترجیح خودم هنوز طبیعیه سزارین برای من خیلی عوارض داشت

ما حامله ایم فردا تاپیک بزن ببینم چ خبره دردش چطور بوده..بعدش ازش بپرس طبیعی خوبه یا سزارین

فردا فقط یه نوعشو تجربه میکنه

سزارین بهتره فقط اندام ظاهریت خراب میشه که با ورزش ورژیم میتونی درستش کنی

طبیعی تا سرحد مرگ درد داره بعدم از درون خراب میشی.بعداز تحمل دردهات هم یهو دقیقه نود میبرنت برای سز

من زایمان طبیعی کردم، ماساژ و آب گرم تو اوج درد تنها چیزایی هستن که دردو یکم آروم میکنن، با کف دستت ...

کیسه اب گرم همرامون میبرم میترسم خیس بشه سرما هم بخوره یا نتونم بگیرمش پرت بشه از استرس خواب نمیرم

عزیزم راه رفتن هین درد خیلی خوبه واینکه بتونی تحمل کنی و داد و هوار نکنی انرژیت و نگه داری واسه اخرش ...اگه میتونه همراه داشته باشه روغن زیتون با خودت ببر براش کمرش و ماساژ بده...گرفتن آب گرم رو کمرم وشکم تو تسکین درد کمک میکنه ...روی توپ بالا پایین کردن ....انشاله که زایمان راحتی داشته باشه واسه منم بگو دعا کنه لطفا

2706