2726

امروز ۳روزه که خونواده ی شوهرم از شهرستان اومدن خونمون ۴نفرن.همش روی گاز و ظرفشویی ام بخدا با ۲تا بچه اصلا وقت ندارم بشینم یه لحظه هی ذرت و ذرتم چای میخوان از آدم.جامونم که انقدر تنگه منو شوهرمو دخترم شبا میایم توی اتاقی که توش پر از وسایل و تخت ۲تا کمد و لباس هستش کلن ۶متره اتاق و من از بس جا نیست میچسبم به دیوار میخوابم حالا اینا به کنار کاری ندارم.شوهره بیشعورم عوض دستت درد نکنه میگم چرا اصلا به من محبت نمیکنی همش سرش تو گوشیشه بعدش خوابیدو منم گریه کردم از غصه اونم پاشد کوبید تو سرم عوض دستت درد نکنه خاک توسره من که کناره همچین آشغالی موندم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته خونوادشم خیلی بی فرهنگن.با زن عین یه کلفت برخورد میکنن و زن رو کتک میزنن و زور بهش میگن حتی توی جمع فوش میدن به زن‌.شوهره من حالا خوب خوبشونه خاک تو سرم که قبل ازدواج درست نشناختمشون

مریضه چون گریه کردم

والا واقعا ک مریضه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706