2726
آخه برای من نوشته بود گفت پرولاکتین باید تو این تاریخ باشه به بقیه کاری نداشت

یعنی به نظرت بقیه هورمونا تو روزای دیگه چک بشه مشکل نداره ؟ حالا پرولاکتین مهم نیست واسم . چون دارم دارو میخورم . 

متاسفانه بايد قبل از ازمايش ازتون پرسيده ميشد و چه بهتر كه پزشك شرايط ازمايش رو براتون توضيح ميدادن. ...

من قبلا پرولاکتین داده بودم . میدونستم ۲ تا ۴ سیکله . ولی بقیه رو نمیدونستم . بعد دکتر راحت گفت همین امروز برو .اصلا نپرسید چند سیکلت هستی 😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا پرولاکتین داده بودم . میدونستم ۲ تا ۴ سیکله . ولی بقیه رو نمیدونستم . بعد دکتر راحت گفت همین ...

اشکال نداره جواب آزمایش رو نگه دار فقط پرولاکتین رو همون سر تاریخش دوباره انجام بده

2728
فقط مهم پرولاکتینه بقیشو من تو هر تاریخی بود میدادم آزمایشگاه چیزی نمیگفت

راست میگی . خدا کنه مشکل نباشه . پرولاکتین هم الان فرقی نمیکنه بالا یا پایین نشون بده . چون چند وقت پیش آز دادم ۱۶۰۰ بود . الان دارم قرص مصرف میکنم تا بیاد پایین 

سلام عزیزم . مرسی . تو خوبی . چند وقته ندیدمت اینجا 😊😊😊راستش گرفتار شدم .اصلا معلوم نیست چه مشکلی ...

الهی عزیزدلم 

انشاالله چیزی نی نگران نباش

من اطلاعاتم کمه راجب این آزمایش 

برای سنجش چی هست 

یعنی من تا حالا نمیدونم دادم یا نه 

ایندفعه برم از دکترم میپرسم 😁😊

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
الهی عزیزدلم  انشاالله چیزی نی نگران نباش من اطلاعاتم کمه راجب این آزمایش  برای سنجش چی ...

دکتر به من گفت ممکنه هورمونات بهم ریخته باشه که تخمکگذاریت مشخص نیست . چون کیتم هاله میندازه . اقدام هم دارم ولی از بارداری خبری نیست . 

بعدشم سر بارداری قبلیم هنوز شیر داشتم که اون پرولاکتین رو بالا برده بود جلوی بارداری رو میگرفت . الان واسه اون قرص میخورم بیاد پایین . ولی دکتر گفت هورمونای دیگه هم باید اندازه گیری بشه . 

گفت ربطی به ذخیره تخمدان و فولیکول و اینجور چیزا هم داره . 

دکتر به من گفت ممکنه هورمونات بهم ریخته باشه که تخمکگذاریت مشخص نیست . چون کیتم هاله میندازه . اقدام ...

پس منم یه بار بدم این ازمایشو 

چون مال منم اصلا در ماه کیت تخمکگذاری میزارم دو تا خط نمیوفته 

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
پس منم یه بار بدم این ازمایشو  چون مال منم اصلا در ماه کیت تخمکگذاری میزارم دو تا خط نمیوفته&n ...

واسه من اینجوری بود رفتم آز دادم پرولاکتینم بالا بود . حالا چند ماهه قرص میخورم .کیتم هاله میندازه . معلومه یه مشکلی هست .گفتن هورمون LH که مربوط به تخمکگذاریه باید چک بشه . 

ولی حواست باشه روز ۲ تا ۴ سیکلت بری . 

واسه من اینجوری بود رفتم آز دادم پرولاکتینم بالا بود . حالا چند ماهه قرص میخورم .کیتم هاله میندازه . ...

منظورت روز دوم تا چهارم پریودی هست 

انشاالله چیزی نی و ازمایشت سالمه عزیزدلم

2706