2726

روز ۲ تا ۴ سیکل باید میرفتم . روز ۸ سیکل رفتم . نزدیک ۱۶۰ هزار تومن پول دادم . حالا میگن فایده نداره 😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای آزمایش پرولاکتین رفتی

نه دکتر گفت ازمایش هورمونی مینویسم امروز برو انجام بده . اصلا نپرسید چند سیکلت هستی . بعد از اینکه ازمایش دادم دیدم تو برگه نوشته پرولاکتین هم بوده جزوشون . ولی مسول ازمایشگاه گفت کلا ازمایش هورمونی باید روز ۲ تا ۴ انجام بشه .فقط پرولاکتین اینجوری نیست .همه هورمونا باید تو این بازه چک بشن 😐

سلام مونا جون خوبی عزیزم این آزمایش برا چیه انشاالله که خوب و سلامت باشی ...

سلام عزیزم . مرسی . تو خوبی . چند وقته ندیدمت اینجا 😊😊😊راستش گرفتار شدم .اصلا معلوم نیست چه مشکلی هست . همش ازین دکتر به اون دکتر . همش میگن طبیعیه . اگه طبیعیه پس چرا باردار نمیشم 

نه هیچی . آزمایشگاه یه برگه داد که گفت باید اینارو رعایت کرده باشی . توش ننوشته بود روز ۲ تا ۴ 

متاسفانه بايد قبل از ازمايش ازتون پرسيده ميشد و چه بهتر كه پزشك شرايط ازمايش رو براتون توضيح ميدادن....

منم ازمايش هورمونى داشتم از دكتر و ازمايشگاه پرسيدم گفتن مهم نيس روزش ولى خودم سه سيكلم رفتم واسه مح ...

دیوونه ها به من نگفتن توش پرولاکتینم داره . آخه همون روز یه ازمایش پرولاکتین برده بودم دکتر ببینه . فکر نمیکردم دوباره نوشته باشه . 

2706