1265
1273

روز ۲ تا ۴ سیکل باید میرفتم . روز ۸ سیکل رفتم . نزدیک ۱۶۰ هزار تومن پول دادم . حالا میگن فایده نداره 😐😐😐😐

نه متاسفانه كاش خودت ميپرسيدي عزيز دلم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
برای آزمایش پرولاکتین رفتی

نه دکتر گفت ازمایش هورمونی مینویسم امروز برو انجام بده . اصلا نپرسید چند سیکلت هستی . بعد از اینکه ازمایش دادم دیدم تو برگه نوشته پرولاکتین هم بوده جزوشون . ولی مسول ازمایشگاه گفت کلا ازمایش هورمونی باید روز ۲ تا ۴ انجام بشه .فقط پرولاکتین اینجوری نیست .همه هورمونا باید تو این بازه چک بشن 😐

1315
نه دکتر گفت ازمایش هورمونی مینویسم امروز برو انجام بده . اصلا نپرسید چند سیکلت هستی . بعد از اینکه ا ...

آخه برای من نوشته بود گفت پرولاکتین باید تو این تاریخ باشه به بقیه کاری نداشت

وقتی بعلاوه خدا باشی منهای هر چیزی میتوان زندگی کرد  میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی🙇
سلام مونا جون خوبی عزیزم این آزمایش برا چیه انشاالله که خوب و سلامت باشی ...

سلام عزیزم . مرسی . تو خوبی . چند وقته ندیدمت اینجا 😊😊😊راستش گرفتار شدم .اصلا معلوم نیست چه مشکلی هست . همش ازین دکتر به اون دکتر . همش میگن طبیعیه . اگه طبیعیه پس چرا باردار نمیشم 

نه هیچی . آزمایشگاه یه برگه داد که گفت باید اینارو رعایت کرده باشی . توش ننوشته بود روز ۲ تا ۴ 

متاسفانه بايد قبل از ازمايش ازتون پرسيده ميشد و چه بهتر كه پزشك شرايط ازمايش رو براتون توضيح ميدادن....

منم ازمايش هورمونى داشتم از دكتر و ازمايشگاه پرسيدم گفتن مهم نيس روزش ولى خودم سه سيكلم رفتم واسه مح ...

دیوونه ها به من نگفتن توش پرولاکتینم داره . آخه همون روز یه ازمایش پرولاکتین برده بودم دکتر ببینه . فکر نمیکردم دوباره نوشته باشه . 

1264
آخه برای من نوشته بود گفت پرولاکتین باید تو این تاریخ باشه به بقیه کاری نداشت

یعنی به نظرت بقیه هورمونا تو روزای دیگه چک بشه مشکل نداره ؟ حالا پرولاکتین مهم نیست واسم . چون دارم دارو میخورم . 

متاسفانه بايد قبل از ازمايش ازتون پرسيده ميشد و چه بهتر كه پزشك شرايط ازمايش رو براتون توضيح ميدادن. ...

من قبلا پرولاکتین داده بودم . میدونستم ۲ تا ۴ سیکله . ولی بقیه رو نمیدونستم . بعد دکتر راحت گفت همین امروز برو .اصلا نپرسید چند سیکلت هستی 😐😐

یعنی به نظرت بقیه هورمونا تو روزای دیگه چک بشه مشکل نداره ؟ حالا پرولاکتین مهم نیست واسم . چون دارم ...

فقط مهم پرولاکتینه بقیشو من تو هر تاریخی بود میدادم آزمایشگاه چیزی نمیگفت

وقتی بعلاوه خدا باشی منهای هر چیزی میتوان زندگی کرد  میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی🙇
من قبلا پرولاکتین داده بودم . میدونستم ۲ تا ۴ سیکله . ولی بقیه رو نمیدونستم . بعد دکتر راحت گفت همین ...

اشکال نداره جواب آزمایش رو نگه دار فقط پرولاکتین رو همون سر تاریخش دوباره انجام بده

1280