2726
عنوان

کسی پیش روانشناس رفته؟؟

214 بازدید | 8 پست

اگ روانشناس با تجربه و با سوادی رو میشناسید ک تهران هس لطف کنید. معرفیش کنید ب همراه ادرس مطب

و هزینه ویزیت روانشناسها جلسه ای چقدره؟

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

سید علی آذین

تعریف شونو شنیدم از شخص معتبر  ولی تا حالا  مطب شون نرفتم

نت رو سرچ کنید و اطلاعات شونو بخونید ( آدرس شونم هست )

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

تو چه زمینه ای؟ برای کودک روانشناس های کودک بهتره بری .برلی ازدواج مشاوره.. مشکلاتی مثل وسواس و شکاکی و..روانشناس بالینی .. تهران روانشناس ها عالی داره الان حالا اسم هاشون یادم نمیاد

لطفا لایک نکنین مرسی💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی احتیاج دارم😢

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728
حتما مراجعه کنیم ما عادت نداریم ب روح مون برسیم

اینایی که دوستان نوشتن به درد من نمیخوره متاسفانه

واسه افسردگی میخوام😢

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

سلام دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کارش عالیه ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های تخصصی روانشناسی دانشگاه علامه هستند

شماره کلینیکشون سر شهرآرا ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸

و شماره تلفن همراه خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸