2726

سلام امشب فهمیدم باردارم  دخترم 11 ماهشه. کلی قرص برا سرماخوردگی مصرف کردم 

کسی بوده تو شیردهی باردارشه انقد مطلب خوندم ک واسه جنین و مادر خطر داره ک حالم داره هی بدتر میشه چیکار کنم توروخدا بگید اگ چیزی میدونید. من پری نشدم از بعد زایمان 

❤️برای سلامتی مادرم میشه صلوات بفرستین❤️

عزیزم ازمایش دادی مطمئنی بارداری؟

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره من دخترم نه ماهش بود ولی گذشت 

حاملگی سخت بود بچت خوب بود اون اولی رو چکار کردی لطفا بهم دلداری بده من از سقط میترسم

خواهرشوهرم دخترش چهارماهش بود باردار شد فقط بمحض اینکه فهمید بارداره دکتر گفت شیردهی رو قطع کنه ک برای جنین ضرر داره الان ماشالله هر دوشون سالم و خوبن فقط خودش چند سالی سختش بود طفلک

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
من شدم دکترم هم گفت تا پنج ماه که بارداری به بچت شیر بده مشکلی نداره فقط بعدش احتمال زایمان زودرس دا ...

وای خدایا از اینکه جنین طوری شه یا سقط میترسم کنم

2706