2726

همگی لطف کنید هرچند تا درتوانتون هست زیارت عاشورا بخونید بلکه حاجت روا شوی بخشی از این زیارت عاشورا ها به نیابت از امام و ولی عصر حضرت صاحب الزمان عج میباشد و بخشی هم هدیه به شهید سید مجتبی علمدار امیدوارم که نظری به دل خسته و نیازمند و شکسته ی همه بکنن و همه حاااااجت روا بشن...الهییییی آمین😢🌹

امام صادق‏ (ع) همچنین فرموده‌اند: خداوند سوگند یاد کرده که زیارت زائری که زیارت عاشورا را تلاوت نماید، بپذیرد و نیازمندی‌هایش را برآورده سازد. او را از آتش جهنم برهاند و در بهشت برین جای دهد و همچنین حق شفاعت و دستگیری کردن از دیگران را به وی عطا نماید.

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خداجون قربونت برم یک هفته زیارت عاشورا میخونم 

ب نیت اینک خواب شب دخترم خوب بشه 

و البته حاجت روایی دوستان😉

استارتر خداخیرت بده 

التماس دعا

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود
خداجون قربونت برم یک هفته زیارت عاشورا میخونم  ب نیت اینک خواب شب دخترم خوب بشه  و البته ...

قربونت برم عزیزم...شک نکن خدای بزرگ گوشه نظری میکنه به گل دخترت خواب شبش که هیچچچچ تا قیامت عاقبت بخیر بشه ان شاالله😗😗🌹🌹

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
تاکی باید خوند؟

فرقی نداره عزیزم ولی همین روزا باشه بهتره😚😚🌹🌹

من ۱۰تا میخونم اگه هم تونستم بیشتر میخونم

خیییییلی هم عالی ممنونم حاجت روا بشی عزیزدلم😙😙🌹🌹

2706