1147
648

همگی لطف کنید هرچند تا درتوانتون هست زیارت عاشورا بخونید بلکه حاجت روا شوی بخشی از این زیارت عاشورا ها به نیابت از امام و ولی عصر حضرت صاحب الزمان عج میباشد و بخشی هم هدیه به شهید سید مجتبی علمدار امیدوارم که نظری به دل خسته و نیازمند و شکسته ی همه بکنن و همه حاااااجت روا بشن...الهییییی آمین😢🌹

امام صادق‏ (ع) همچنین فرموده‌اند: خداوند سوگند یاد کرده که زیارت زائری که زیارت عاشورا را تلاوت نماید، بپذیرد و نیازمندی‌هایش را برآورده سازد. او را از آتش جهنم برهاند و در بهشت برین جای دهد و همچنین حق شفاعت و دستگیری کردن از دیگران را به وی عطا نماید.

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

من دوتامیخونم

خدای خوبم چی میشه این بارتقدیرت و باخواسته ی من رقم بزنی من به معجزه ی تو ایمان دارم .خدایااین بارو به حق خداوندیت ناامیدم نکن .میشه برای رسیدنم  به خواسته ی قلبیم صلوات بفرستین؟خداحاجت رواتون کنه

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

خداجون قربونت برم یک هفته زیارت عاشورا میخونم 

ب نیت اینک خواب شب دخترم خوب بشه 

و البته حاجت روایی دوستان😉

استارتر خداخیرت بده 

التماس دعا

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود
خداجون قربونت برم یک هفته زیارت عاشورا میخونم  ب نیت اینک خواب شب دخترم خوب بشه  و البته ...

قربونت برم عزیزم...شک نکن خدای بزرگ گوشه نظری میکنه به گل دخترت خواب شبش که هیچچچچ تا قیامت عاقبت بخیر بشه ان شاالله😗😗🌹🌹

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 
مهلتش؟؟

هررررر وقت که دوست داشتی عزیزم

تاکی باید خوند؟

فرقی نداره عزیزم ولی همین روزا باشه بهتره😚😚🌹🌹

8
من یه دونه میخونم . التماس دعا 

حاجت روا بشی مهربون🌹🌹🌹

من ۱۰تا میخونم اگه هم تونستم بیشتر میخونم

خیییییلی هم عالی ممنونم حاجت روا بشی عزیزدلم😙😙🌹🌹

1179
من دوتامیخونم

حاجت روابشی مهربون😙😙😙🌹🌹🌹

منم یه دونه میخونم  التماس دعا

دعای امام زمان ان شاالله در حق همه بخصوووص شما گلخاااانوم😙😙🌹🌹🌹

خداجون قربونت برم یک هفته زیارت عاشورا میخونم  ب نیت اینک خواب شب دخترم خوب بشه  و البته ...

دخترتون چند وقتشه؟شیر خودتون رو میخوره؟

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
1178