2703
2553
عنوان

حس و حال مادری و خاطره غربال گری

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 138 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از یه طرف  سونوی معتبری که بهم وقت میداد گفت هفته دیگ که کلا برنامه ریزی ها بهم میخورد .

تا اینکه یه سونوی دیگه هم بهم معرفی کردن  گفتن اینم سرش شلوغه ولی گفتم بختمو امتحان کنم زنگ زدم و دقیقا روز 7 اسفند  بهم وقت دادن .واقعا خوشحال شدم 

خدا خدا میکردم زودتر وقتش برسه اینکه 7 هفته از موجودی که تو وجودته بی خبر باشی سخته اونم منی که صدای قلبشم نشنیدم .... یهو تو این مدت بی خبری میگفتن یکی بچه اش قلبش وایساده  و هیچ علائم خاصی نداشته بیشتر استرس به جونم مینداخت .

اینکه میگفتن چند نفر سقط کردن به این دلیل به اون دلیل ..

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2456

منم عین شما هی میگم خدایا شکرت بعد که حالم بد میشه به غلط کردن میفتم الانم درد پهلو کشته منو همش گریه میکنم دیگه خسته شدم عفونت ادراری گرفتم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

روز سونو رسید و مامانمو گفتم باهام بیاد برای سونو 

رفتیم و تو اتاق انتظار نشستیم ..وای سخت ترین لحظاته  واسه من که خیلی سخت بود .

به خاطر حال بدم شکلات خوردم فشارم تنظیم بشه ..

صدای  داد و فریاد دکتر سونو از اتاق میومد که داشت داد و بیداد میکرد و با خودم گفتم وااای خدا یه بی اعصاب گیرم افتاده که  اصلا نمیشه ازش سوال بپرسم  مغزم داشت منفجر میشد . بالاخره نوبت من شد 

خداروشکر اجازه همراه دادن بهم و مامانمو گفتم باهام بیاد 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2714

یه اتاق بززززرگ  بود و کااااملا تااااریک ..

دراز کشیدم و تو دلم بسم الله گفتم .

دکتر سونو بهم گفت سمت چپ دیوار رو نگاه کن .

وااااااااای خداااای من یه تصویر بززززززرگ از یه ادم کوچولو  همون چیزی که تا قبل این فقط عکس میدیم یا فیلم ولی اون صحنه واقعی بود ..یه آدم کوچولوی با نمک تو دلم بود  .صدای دکتر سونو از ذهنم بیرون نمیره 

که شروع کرد با لحن ملایم و خوبی که اینم از کوچولوی شما .

ببین چقد کوچولو و ریزه ولی تمام اندام های بدنش تشکیل شده ..

همینطور حرف میزد  و اون ماس ماسک رو میچرخوند و از زاویه های مختلف بچه تصویر نشونم میداد .

اونجا بود که من تازه  درک کردم واااقعا مادر شدم و بهترین حس دنیا نصیبم شد .

دکتر همونطور صحبت میکرد 

ببین چقد قشنگ داره میچرخه داره سر میخوره ...چقد تکون میخوره  نکنه چیز شیرین خوردی که گفتم اره شکلات خوردم .

همونطور تصاویر عوض میشد از سر ..از پا حتی کف پاشو نشونم داد ..

تنها چیزی که میگفتم خدایا شکرت بود .

الحق دکتر خوش صحبتی بود با حرفاش آدم رو به یه خلسه ای میبرد تو اون فضای تاریک .

واسه من که تو رویایی ترین و زیباترین زمان  و مکان بودم و اونجا بود که دلم لرزید ..درست مثل عاااشق شدن ...با خودم گفتم مادر شدنم مبااارک .

دکتر خیلی از بچه تعریف کردی همه چیز نرمال بود .

گفتم صدای قلبشو تا حالا نشنیدم  میذارین برام 

بهش برخورد با یه لحنی خشن گفت عجله نکن .

انگاری اون دکتر چند دقیقه پیش نبود 

یه دیوار بزرگ با تصویری از معجزه خدا بهترین  و زیباترین اتفاق زندگیم بود اونم تو شب میلاد حضرت فاطمه روز زن روووز مادر ..صدای قلبشو میخواست پخش کنه ولی بچه ام یه جا ثابت نبود خیلی ول میخورد از زیر دست دکتر در میرفت  .

دکتر دوباره رفت تو فاز مهربونی گفت چقد شیطووونه یه جا بند نمیشه  بتونم دقیق از گردنش عکس بگیرم ..

بالاخره بعد چند دقیقه تصویر رفت رو نوار قلب و صدای قشنگی شنیدم خداااا این لحظه رو نصیب تمام منتظرا بکنه ..

من اولین بار بود صدای قلب بچمو شنیدم همراه با تصویرش  که بی نهایت زیبا بود .

قوربون بزرگی خدا برم .

همون لحظه هم دکتر شروع کرد به آمار دادن به منشیش جهت ثبت ولی من بودم و یه دیوار بزرگ که زیبا ترین تصویر روش نقش بسته بود و تکون میخورد و میچرخید ..دست و پاهای کوچولوش .

تو این صحنه واسه همه منتظرا مخصوصا بچه های تاپیک مهربانو دعا کردم  .

خدارو صدهزار مرتبه شکر همه چیز عالی بود و دکتر گفت هیچ مشکلی نیست .

منتظر بودم جنسیت رو هم احتمال بده که اونم گفت احتمال میدم دختر باااشه 

اما برای من سالم بودنش ملاک بود فقط میگفتم خدایا شکر

و اینجوری بود که من در روز مادر حس مادری رو به معنای واااقعی درک کردم و تا قبل اون اصلا درک درستی از مادر شدن نداشتم  و امیدوارم تمام منتظرا این حس رو درک کنن .

اون تصویر بچه و صدای قلبش از ذهنم خارج نمیشه.

یه دیوار بزرگ با تصویری از معجزه خدا بهترین  و زیباترین اتفاق زندگیم بود اونم تو شب میلاد حضرت ...

سمیتا جونم

خداروشکر که نی نیت سالم سالم بود

انشالله که به خوشی رشد کنه تو دلت و بزرگ شه و به سلامت بیاد بغلت عزیزم

لطفا برای منم خیلی دعا کن

منم 25 اسفند نوبت غربال دارم، دعا کن منم تمام این صحنه ها رو ببینمو فقط از خوشحالی اشک بریزم😍😍😭😭

من ۱۸ هفتمه هنوز حسی ندارم ولی ی درصد فک کنم بچم در خطره میمیرم 😁یعنی این حس مادریه

ولی من  حس پیدا کردم دیگه خودمو اون آدم سابق نمیدونم .

😊😊😊😊😊😊

2706