2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هفت هشت ماه بود دنبالش میکردم...از وقتی چند شب در میون پخشش میکنن نمیبینم دیگه...آقا میشه توی یه خلاصه ی چند خطی بهم بگی دقیقا چی شده...ایملی کجا رف...سورج چی شد...الان داستان سره چیه

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
من هفت هشت ماه بود دنبالش میکردم...از وقتی چند شب در میون پخشش میکنن نمیبینم دیگه...آقا میشه توی یه ...

ایملی‌افتاد‌زندان‌‌   سورچ‌ توی‌ بمب‌ گزاری  ‌ مرد‌‌ یه پسره‌ شبیه‌سورچ‌ اومده‌تا‌ کسی‌ نفهمه‌ سورچ‌  کرده  ‌ چکور‌ میگه به پسره‌ بهت‌ پول میدم‌ نقش‌ سورجو‌ واسم‌ بازی‌ کن‌ چون‌ دخترم‌ بفهمه‌ باباش‌ مرده‌ نابود‌ میشه

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
من هفت هشت ماه بود دنبالش میکردم...از وقتی چند شب در میون پخشش میکنن نمیبینم دیگه...آقا میشه توی یه ...

ایملی رو گرفتن اعدامش کردن اون قضیه تموم شد بعد چکور با وزیر در افتاد که دخترارو میدزدیدن امپول رشد بهشون میزدن و میفروختن پسر همین وزیره بمب گذاشت هم خودش مرد هم سورج الان چکور یه نفرو پیدا کرد که شبیه سورجه اخه دختر چکورو اون وزیره دزدید و امپول بهش زد حال روحیش خراب بود دیگه چکور بهش نگفت بابات مرده حالا هم یه پسر دیگه وزیره اومده انتقام برادر و مادرشو بگیره (وزیره زن بود)

ای ام کورد
2706