2733
2734
عنوان

کیا امپول روگام زدن

2702 بازدید | 30 پست

دوستان کسی زده؟؟ به بازو میزنن؟؟

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براي چي هس؟

اونایی ک گروه خونی منفی دارن داخل بارداری این امپولو میزنن

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2731

ن 

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
من قراره بزنم😢😢😢 به بازو نیست به باسنه😑

درد داره؟؟ منم دکتر گفت ۷ماهگی باید بزنم...ولی اگ به باسنه خوبه ولی حس میکنم امپول سختی باشه

2738
من.ن عزیزم ب ب ا س ن میزنن

چطوریه خیلی درد دازه بعدش عوارضی چیزی دازه یا مث امپولای دیگ سادس 

من قراره بزنم😢😢😢 به بازو نیست به باسنه😑

عه من میخاستم بنویسم ب ا س ن گف غیرمجازه

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
درد داره؟؟ منم دکتر گفت ۷ماهگی باید بزنم...ولی اگ به باسنه خوبه ولی حس میکنم امپول سختی باشه

نزدم هنوز قیافشو که دوست ندارم

خریدمش باید ۱۵ اسفند بزنم

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم                                            
2706