2726

گزنه 

هم عرقش خوبه هم خودشو دم کن بخور 

خیارم عالیه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

کدو با ماست و سیب با دارچین و رب انار

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا گیاهی چیه ..رژیم بگیر ..ورزش کن ..نشد قرص شروع کن ..میخوای دور از جون کور بشی ..یا کلیه هات از ...

فعلا ک نرفتم دکتر منظورم بود عزیز

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
خیار و تاحالا نشنیده بودم  گزنه چه شکلیه؟

تونت سرچ کن 

گزنه شبیه برگ نعناست ولی تیغ داره جاهای مرطوب کنار رودخونه ها و جوبا درمیاد فصلشم بهاره ولی عطاریا دارن

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
تونت سرچ کن  گزنه شبیه برگ نعناست ولی تیغ داره جاهای مرطوب کنار رودخونه ها و جوبا درمیاد فصلشم ...

ممنونم از راهنماییت میرم میخرم ممنون

یعنی میگم اگر قند ت خیلی بالاست ..حتما دارو بخور ..خطر ناک 

والا میرم دکتر میگم بالاست میگه نه لب مرز نیاز نیس دارو ولی خودم میفهمم حالم بد میشه 

2706