2726
عنوان

خاطرات بارداری من با نی نی سایت...

| مشاهده متن کامل بحث + 5823 بازدید | 77 پست
صد در صد همینطوره اصلا شک نکنید    

❤️❤️❤️

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان اول از همه بايد بگم لطفا به اسم مستعار من نخندين چون هر چي ميزدم قبول نميكرد همينجور الكي زدم قبول كرد اسم خودم سوناست

دوم اينكه من چهار روز پيش مجبور شدم سقط كنم چون ني ني مبتلا به سندروم جاكوب بود ميخوام بدونم كسي تويه شرايط من بوده؟ بعدش چه كارهايي انجام دادن ؟الان ني ني دارن؟ 

یکی میگه نبایدبعدسقط حامله میشدی.یکی میگه زودبوده شایداصلاحامله نبودی الکی تیتربالابوده عوارض سقط قب ...

عزیزم چند سالته؟

اینطور که نوشتی خودت اطلاعات زیادی داری. آزمایش کامل خون دادی که کمبود ویتامین نداشته باشی؟

دوست من مشکل مشابهی داشت از کمبود یه نوع ویتامین بود از آمریکا براش یه قوطی فرستادن مشکلش حل شد (ویتامین و املاح بود.)

یه دوست دیگه داشتم مثل شما بود اون به خاطر بیماری حیواناتی بود که نگه می داشت. مثلا قناری، گربه، خرگوش  و. ...... .

نمی دونم چی باید بگم. خیلی ناراحت شدم.

سلام خانم تهرانی

سلام من در هفته ی چهارم بارداری هستم دکتر طب سنتی منو دید وگفت عفونت رحمی داری بمن گیاه هواچوبه رو گفت دم کن بخور تا پنج روز روزی یک لیوان خودش که گفت واسه بارداری ضرری نداره اما خودم استرس دارم الان خواستم نظر شمارو بپرسم ایا مشکلی ایجاد نمیشه واقعا؟؟ چون گفت عفونت باعث میشه جنین رشدش کم بشه این هم درسته؟

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان

ما فروردین سال ۹۰ با مامان هایی که باردار شده بودند توی یک تاپیک نی نی های آذر ۹۰ آشنا شدیم و با هم کلی تجربه ها رو بدست آوردیم و از اون مهم تر الان ۲۰ تا دوستیم که چندین بار همدیگه رو دیدیم و خیلی صمیمی شدیم توی این ۷ سال. امسال هم بچه هامون مدرسه رفتند...خیلی تجربه خوبی بود با کسی که اصلا نمی شناسی دوست بشی و بچه های هم سن به دنیا بیاریم و کلی تجربه و خاطره برات بشه

ممنون از نی نی سایت

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
2706