1421
1411
عنوان

خاطرات بارداری من با نی نی سایت...

| مشاهده متن کامل بحث + 3806 بازدید | 75 پست

من از قبل بارداری عضو بودم تا وقتی هی بی بی چک مثبت کاذب میشد و نگرانی ها و دغدغه های بچه داری. نی نی سایت برا من یه دفتر خاطراته که خیلی وقتا تاپیکای گذشتمو میخونمو به گذر زمان فکر میکنم و اینکه چه روزهایی رو پشت سر گذاشتم نمونش این

الان پسرم ۱۰ ماهشه و میبینم چقدر اون اوایل ترس و دلشوره داشتم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1764007&slug=خاطره-زایمان-

belle&postId=81760270    اینم لینک تاپیک خاطره زایمانم

❤  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن ❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سلام خانم‌تهرانی عزیز .من که هنوز باردار نشدم ولی کلی دوستای خوب پیدا کردم ک با حرف زدن باهاشون کلی آرامش پیدا میکنم . میدونم بالاخره یه روزی مادر میشیم هممون .. 😍😘

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
1436

باسلام خدمت شما بانوخانم تهرانی وحضار محترم و خوانندگان گرامی 😓

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)
به امید خدا  

من موقعى كه باردار بودم اينجا ثبت نام كردم و اگه مشكلى پيش ميومد از كلينيك يا از دوستان ميپرسيدم و خيلى لطف داشتن همه الانم خودم تا اونجايى كه بدونم دوست دارم به همه كمك كنم 🌺

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از وقتي اقدام كردم اينجا ثبت نام كردم براي سوال و اينجورچيزا، ولي فعلا ٥ساله منتظرم👶🏻👧🏻

🛇پنج سال منتظرم!!!خدايا ميشه بهم فرزنداني سالم وصالح بدي😌((دوست جونيا برام دعاكنين،ممنون)خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷
سلام خانم‌تهرانی عزیز .من که هنوز باردار نشدم ولی کلی دوستای خوب پیدا کردم ک با حرف زدن باهاشون کلی ...

به امید خدا عزیزم

چه انرژی مثبت خوبی دارید. امیدوارم بقیه دوستان هم به آرزوی قلبیشون برسند

1394
به امید خدا عزیزم چه انرژ مثبت خوبی دارید. امیدوارم بقیه دوستان هم به آرزوی قلبیشون برسند

قربونتون بشم 😍😘😘😘از زحماتتون بی نهایت سپاس گذارم 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
من از وقتي اقدام كردم اينجا ثبت نام كردم براي سوال و اينجورچيزا، ولي فعلا ٥ساله منتظرم👶🏻👧🏻

توکل بر خدا . 

امیدوارم انرژی دوستان فیدبک خوبی برای شما داشته باشه

قطعا باردار می شید 

1390
توکل بر خدا .  امیدوارم انرژی دوستان فیدبک خوبی برای شما داشته باشه قطعا باردار می شید

ان شاءالله

ولي ديگه از دوستام خبري ندارم همشون بچه دارشدن فكركنم ديگه نميان سايت،،،

ولي مطمئنم با دعاي دوستان نيني سايتيم حتما مادرميشم😍

🛇پنج سال منتظرم!!!خدايا ميشه بهم فرزنداني سالم وصالح بدي😌((دوست جونيا برام دعاكنين،ممنون)خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷
1364