2726
عنوان

دعوامون شد +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 30 پست

اون تیکه افسرده ای به نظرم قشنگ نبود....عزیزم میتونستی یکم با ادبیات بهتری بهش بگی.مرد دیگه بهش بر میخوره..انشالله زود مشکلتون بر طرف میشه خانومی شادی به زندگیت برمیگرده...فقط با انرژی و عشق ادامه بده که عشق پادزهری همه ی مشکلات جهان❤

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همچين نوشته دعوا اينكه فقط پياماي خودته😐

آخه دیشب کلی دلداریش دادم انگار نه انگار از صب هر چی میگم دعوا را میندازه آخرشم میگه اعصابم خورده تلفنی دعوا کردیم منم اینارو فرستادم براش چون داد میزد قطع کردم اس دادم بهش

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

عزیزم زنوشوهر مایه ارامش همدیگه هستن اگه میبینی برای وظعیت مالیش غمگینه پشتش باش بهش دلگرمی بده بهش دلداری بده نکه باهاش دعواکنی ک چرا افسرده ای توباهاش شوخی کن واقعا این گرونی کمره بعضی از مردارو شکسته سخته واسشون...شوهری منم خیلی فکرشوخراب میکنه اعصابشو خورد میکنه ولی من ارومش میکنم..

ایششششش😒                                      
2728
جواب اون چی بود؟؟؟

هیچی زنگ زده میگه میگه چیکار کنم هر کی منو میبینه به حالم گریه میکنه😯😯من خودم کردم تقصیر منه من شانسامو از دست دادم من همه سرمایمو به باد دادم واز این چرتو پرتا

ای وااای مثل شوهرمنه .شوهرم ورشکست شده روحیه نداره میره سرکار میاد میخوابه .منو هم زندانی کرده توخون ...

دقیقا مثل همن😕😕😕باورت نمیشه همش داره به گذشته فکر میکنه قبل از من شاسی بلند داشته الان اگه من تو خیابون از یه ماشین خوشم بیاد دیونه میشه عین ادمای ضعیف خودخوری میکنه 

هیچی زنگ زده میگه میگه چیکار کنم هر کی منو میبینه به حالم گریه میکنه😯😯من خودم کردم تقصیر منه من شا ...

مردا همینن هرچی از عشق و احساس و نیاز ب عواطف باهاشون حرف میزنی دوباره حرف خودشونو میزنن متاسفانه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
شوهر من ک ورشکست نشده ک..اونم بی مهره...منم ک بهش میگم میگه خو چکار کنم یا تهش هم میگه تو اینجوری می ...

باورکن من از اول که اومدم با همه چیش ساختم چون دوسش دارم یعنی توقع زیادی که منم ازش عشق بخوام

دقیقا مثل همن😕😕😕باورت نمیشه همش داره به گذشته فکر میکنه قبل از من شاسی بلند داشته الان اگه من تو ...

شوهرمن اخلاقش طوریه ک من ناراحت باشم بیخیاله نمیپرسه ازم ک چته چرا ناراحتی .دلداری نمیده مهم نیس ک واسش مثل برده میمونم یه ذره آزادی ندارم تو زندگی

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
باورکن من از اول که اومدم با همه چیش ساختم چون دوسش دارم یعنی توقع زیادی که منم ازش عشق بخوام

باور میکنم منم ساختم با همه چیش...توقع زیادی نیست اونا نمیدونم چرا اینجورین😐😐🤔😟😭

2706