1421
1363
عنوان

دعوامون شد +اسکرین

839 بازدید | 30 پست

شوهرم ورشکست شد۱۸۰تومن قرض بالا آورد با بدبختی تو ۴سال همشو پس دادیم الان فقط ۱۵تومن اینا قرضمون مونده یه ماشین داریم که ۳۰-۴۰تومن میره اجاره نشینیم صابخونه میخواد اجاره رو بکنه یه تومن شوهرم چن روزه داره دیونه میشه امروز دعوامون شد ببینید

وزن شروع۹۰👈الان ۷۰❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390
1394

ن شاید واسش ی تلنگر بشه ...‌شاید

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
1396

اون تیکه افسرده ای به نظرم قشنگ نبود....عزیزم میتونستی یکم با ادبیات بهتری بهش بگی.مرد دیگه بهش بر میخوره..انشالله زود مشکلتون بر طرف میشه خانومی شادی به زندگیت برمیگرده...فقط با انرژی و عشق ادامه بده که عشق پادزهری همه ی مشکلات جهان❤

همچين نوشته دعوا اينكه فقط پياماي خودته😐

آخه دیشب کلی دلداریش دادم انگار نه انگار از صب هر چی میگم دعوا را میندازه آخرشم میگه اعصابم خورده تلفنی دعوا کردیم منم اینارو فرستادم براش چون داد میزد قطع کردم اس دادم بهش

وزن شروع۹۰👈الان ۷۰❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

عزیزم زنوشوهر مایه ارامش همدیگه هستن اگه میبینی برای وظعیت مالیش غمگینه پشتش باش بهش دلگرمی بده بهش دلداری بده نکه باهاش دعواکنی ک چرا افسرده ای توباهاش شوخی کن واقعا این گرونی کمره بعضی از مردارو شکسته سخته واسشون...شوهری منم خیلی فکرشوخراب میکنه اعصابشو خورد میکنه ولی من ارومش میکنم..

براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊؟                         اییییششش😒😒بفرست دیگه😒😁😂🤣                  
1424